Sportas

Dakaro ralyje – ir tauragiškis
  • Įkelta: 2020-01-03

Petrus Racing Team FB nuotrauka

Jau šį sekmadienį Saudo Arabijoje startuos Dakaro ralis, kuriame rekordinis dalyvių iš Lietuvos skaičius. Debiutuojančioje lietuvių komandoje dalyvaus ir mechanikas iš Tauragės – Ernestas Tenikaitis. Jis rūpinsis Ginto Petraus ir Tomo Jančio ekipažo bolidu „Hilux Overdrive OTB“.

Bekelės automobilių remontu ir paruošimu užsiimantis tauragiškis Ernestas Tenikaitis Dakaro ralyje rūpinsis „Hilux Overdrive OTB“ bolidu, kuriuo važiuos G. Petrus ir T. Jančius. Šis automobilis yra toks pat, kokiu iki šiol Dakaro raliuose startuodavo Vaidotas Žala. Pastarasis šiemet įsigijo kompaktišką „Mini John Cooper Works Rally“ automobilį.

G.Petraus ir T.Jančio „Hilux“ pasidabinęs jau B. Vanago išpopuliarintu Vyčiu ir užrašu „Lituania“, kuris nėra norminis, bet vis garsiau pasigirsta nuomonių, kad pasaulyje kitų šalių žmonėms būtų lengviau tarti ir užrašyti mūsų šalies pavadinimą be „H“ raidės. Šiems vyrams Dakaro ralis nėra naujiena.

Iš viso Dakaro ralyje šiemet startuos 6 ekipažai. Penki keturračiai automobiliai ir vienas moticiklininkas. Be gerai žinomų Benedikto Vanago (jo šturmaną Sebastianą Rozwadovskį dėl ligos paskutinę minutę pakeitė Felipe Palmeiro), Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio, Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno, Ginto Petraus ir Tomo Jančio prisijungė debiutantai Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas. Motociklą vairuos Arūnas Gelažninkas.

Ernesto Tenikaičio FB nuotrauka

Daugiau straipsnių