Sportas

Tauragės krepšinio klubas stovi ant prarajos krašto: 5 pralaimėjimai iš eilės
  • Įkelta: 2019-12-06
G. Šiupario nuotrauka

Tauragės krepšinio klubas toliau didina savo pralaimėjimų statistiką. Reguliariajame NKL sezone žaidžiantis klubas po 18 rungtynių turi tik penkias pergales. Paskutinės pastarosios penkios rungtynės baigėsi nesėkme. Turnyrinėje lentelėje klubas lenkia tik vienus varžovus ir užima keturioliktą poziciją.

Gruodžio 5 d. Tauragės krepšinio klubas išvykoje sužaidė rungtynes su Gargždų „Gargždais“. Aikštės šeimininkai nuo pat pirmos minutės nepaliko vilčių Tauragės krepšininkams ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:81 (26:23, 27:23, 19:16, 21:19). Pirmame kėlinyje Ernestas Serkevičius atsakė dvitaškiu į „Gargždų“ tritaškį, bet tada tauragiškiai gavo 6 taškus be atsako ir jau nebesugebėjo atsitiesti.

Ketvirtajame kėlinyje „Gargždai“ jau turėjo dešimties taškų persvarą (81:71), lyg to būtų maža, Laurynas Mikalauskas įspūdingu dėjimu bei taikliu metimu iš baudos aikštelės padidino persvarą iki 14 taškų (85:71). Po tokio skaudaus antausio Tauragė nebesipriešino.

Tai jau penktasis Tauragės krepšinio klubo pralaimėjimas iš eilės. Komandoms sužaidus 18 rungtynių, turnyrinėje lentelėje TKK užima priešpaskutinę vietą. Rytoj komandos laukia susitikimas su Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ krepšininkais. Kitą savaitę Tauragės krepšininkai žais su Mažeikių „Ereliais“.

Daugiau straipsnių