Sportas

Šeštadienio bušido turnyre ringe kovos ir jo organizatorius Saulius Bucius
  • Įkelta: 2019-12-27
S. Buciaus asmeninio albumo nuotrauka

Tauragėje šį šeštadienį (rytoj) adrenalino mėgėjus džiugins bušido kovos. Tarptautiniame turnyre žiūrovai išvys vienų iš stipriausių mūsų šalies ir kaimyninių valstybių kovotojų dvikovas. Ringe kausis ir pats turnyro organizatorius, klubo „Taurris“ vadovas Saulius Bucius.  Skirtingai nuo ankstesnių metų, šiemet kovos vyks ringe, ne narve. Organizatoriai žada daug įspūdingų akimirkų bei dovanų.

Gruodžio 28 d., šeštadienį, Tauragės „Bastilijos“ komplekse nuo 18 val. atmosfera įkais iki maksimumo. Vyks tarptautinis, jau tradiciniu tapęs bušido kovų turnyras „Bushido 78“, kurį organizuoja MMA sporto šakų klubas „Taurris“ ir Lietuvos Bušido federacija. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė turnyro organizatorius, MMA kovų čempionas Saulius Bucius, laukia įspūdingas vakaras.

– Tai tradicinis turnyras Tauragėje, kuris vyksta kasmet, vis didėjančiu mastu. Turnyras tarptautinis, jame dalyvaus kovotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos, Ukrainos, Latvijos, – artėjant turnyrui pasakojo S. Bucius.

Turnyro ryškiausios žvaigždės Dovydas Rimkus, Vitoldas Jegelo, Naglis Kanisauskas ir turnyro organizatorius Saulius Bucius, kurio jau kurį laiką kovose Tauragėje nematėme.

Taip pat žiūrovai pamatys reperį Ironvytą, „Bushido Angels“ merginas, bus apdovanoti rėmėjų „RC cola“ dovanomis.

Kitaip nei praėjusiais metais, kai kovos vyko narve, šiais metais kovotojai kausis ringe. Organizatoriai sako, kad toks formatas suteikia daugiau vaizdo žiūrovams, nors mišriose kovose kautis kovotojams patogiau narve, bet bokse ar kikbokse ringas suteikia daugiau pranašumo.

Turnyre susitiks Gytis Litvinenka (LT) su Ilja Jasinkiu (LV), Kristupas Ivanauskas (LT) su Maksim Tarantevič (LT), Aurimas Dumbrauskas (LT) su Raivis Berzins (LV), Naglis Kanišauskas (LT) su Bohdan Kotlovjanov (UKR), Tautvydas Tamošaitis (LT) su Aleksandr Krašjakov (LV), Dovydas Rimkus (LT) su Denys Kryvosheiiv (UKR), Dovydas Levickis (LT) su Dienos Denisov (LV), Vitold Jagelo (LT) su Aleksan Greichas (RUS), Deividas Davidavičius (LT) su Mantas Navicku (LT) ir Saulius Bucius (LT) su Valentin Mazurenko (UKR).

Kovotojai kausis pagal skirtingas taisykles. Žiūrovai pamatys įvairias dvikovas, kurios vyks pagal MMA mėgėjų, K1 mėgėjų, MMA bušido, bokso, kikbokso taisykles. Dvikovinių šakų sportas Tauragėje vis labiau populiarėja. Sportininkai, tiek jaunimas, tiek vyresni, bokso, imtynių turnyruose skina pergales.

Daugiau straipsnių