Sportas

Krepšiniui laiko randa ir Jurbarke
  • Įkelta: 2019-12-16
Tadas Rapolavičius. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragės krepšininkas ir šio sporto entuziastas Tadas Rapolavičius krepšiniui atiduoda be galo daug. RKL lygoje „Tauragės“ klubui atstovaujantis žaidėjas be viso to organizuoja mėgėjų krepšinio lygas ir dar spėja žaisti Jurbarke. Čia krepšininko atstovaujama komanda tapo čempionais.

Praėjusį savaitgalį Jurbarke vyko jubiliejinis, 50-asis „Šviesos“ krepšinio turnyras, kuriame žaidė 8 šio miesto komandos. Čempionais tapo Tado Rapolavičiaus atstovaujama ekipa. Paklaustas, kaip randa laiko krepšiniui ne tik Tauragėje, bet ir Jurbarke, žinomas krepšininkas juokavo, kad ten jau yra savas.

– Šeštus metus žaidžiu už Jurbarko komandą. Ten jau mane laiko kaip vietinį, nebe legionierių. Jurbarke yra 8 komandos. Toliau tęsime Jurbarko lygą, kurioje esame praėjusių metų čempionai, – „Tauragės žinioms“ pasakojo Tadas.

Krepšininkas taip pat atstovauja Tauragės „Tauragė“ klubui RKL A divizione. Taip pat organizuoja sekmadienio krepšinio lygą, 3x3 vasaros krepšinio lygą, prisideda ir prie „Atgimimo taurės“ varžybų, kuri os organizuojamos jau labai ilgą laiką. Šio turnyro steigėjas – buvęs meras, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys ir krepšinio entuziastas Sigitas Mičiulis. Šeštadienį numatytos „Atgimimo taurės “ finalinės kovos.

 

Daugiau straipsnių