Sportas

Jaunučių Pabaltijo čempionų gretose – ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė
  • Įkelta: 2019-11-02
Lietuvos badmintono federacijos nuotrauka

Šį savaitgalį vykstančiame Baltijos šalių badmintono čempionate Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Šiandien ir rytoj vykstančios asmeninės varžybos parodys, kurie sportininkai stipriausi.

Į šį savaitgalį Vilniuje vykstantį Baltijos šalių badmintono čempionatą susirinko gausus būrys jaunųjų badmintono talentų iš Lietuvos ir aplinkinių šalių. Penktadienį Vilniaus Delfi Sporto centre vyko komandinis U14, U16 ir U18 amžiaus grupių Baltarusijos, Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos rinktinių čempionatas.

Lietuvos sportininkai nudžiugino gražiomis pergalėmis ir iškovotais trofėjais, o Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio.

„Tauragės žinių“ šeštadienį pakalbintas treneris J. Šileris džiaugėsi rinktinės rezultatais ir linkėjo Viltei sėkmės asmeniniame čempionate, kur bus išaiškinti stipriausi šių amžiaus kategorijų sportininkai.  Jis vyksta šiandien ir rytoj, prisijungus dar ir sportininkams iš Lenkijos.

 

Daugiau straipsnių