Sportas

Gavusi antausį komanda kovingumo neprarado
  • Įkelta: 2019-11-08

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.

Lapkričio 3 d. Tauragės „Tauragė“ susitiko su Vilkaviškio „Perlas“ komanda. Net namų sienos neapsaugojo tauragiškių nuo nesėkmės. Rungtynės baigėsi 65:89 (22:32 11:18 26:26 6:13) Vilkaviškio naudai. Prie nesėkmių prisidėjo ir komandos lyderio Igno Juškevičiaus trauma rungtynių pradžioje. Šiandien ir rytoj laukia dvi sunkios rungtynės. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė komandos vadovas Aivaras Skarbalius, komanda nusiteikusi kovingai.

– Gavome antausį nuo pajėgios komandos, kuri sužaidė puikias rungtynes, nuostabiai pataikė tritaškius, o mes patys sužaidėme prastai, iš ritmo išmušė ir rungtynių pradžioje patirta I. Juškevičiaus trauma. Neaišku ar Ignas savaitgalį jau galės žaisti, kol kas koja sutinusi, bet atrodo, kad tai tik stiprus sumušimas ir mūsų kineziterapeutė pasistengs padėti kuo greičiau atsigauti. Su komanda jau pradeda sportuoti po traumų atsigaunantys T. Rapolavičius, D. Dragūnas, iš ligos patalo pakilo J. Kigas. Nėra kada liūdėti po pralaimėjimo, nuotaikos darbingos, koncentruojamės į sekančias rungtynes, – po patirto pralaimėjimo optimizmo nebuvo praradęs Aivaras.

Penktadienį, lapkričio 8 d. 20 val. laisvalaikio centre „Fortūna“ tauragiškiai pasitinka svečius iš Kelmės „Kelmės“ krepšininkus. „Tauragė“ po trijų sužaistų rungtynių užima penktąją turnyrinės lentelės vietą su dviem pergalėmis ir vienu pralaimėjimu. „Kelmė“ savo sąskaitoje turi taip pat dvi pergales iš dviejų galimų ir užima ketvirtąją vietą. Sėkmės atveju kelmiškiai turi galimybę išlaikyti pozicijas. Tauragiškiams pergalė itin svarbi.

Šeštadienį „Tauragė“ išvyksta į Biržus, kur susikaus su „Biržai-KKSC“ komanda. Rungtynės numatytos 15 val. Biržų sporto mokykloje. Biržų komanda taip pat iki penktadienio buvo sužaidusi tik dvejas rungtynes ir taip pat pelnė dvi pergales. Turėdama geresnį taškų santykį, biržiečiai stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tad tauragiškiams iš tiesų laukia dvi labai įtemptos ir kovingos rungtynės.

Daugiau straipsnių