Sportas

„Fortūna-Agava“ stiprina pozicijas: naujas treneris ir patyrusių žaidėjų branduolys
  • Įkelta: 2019-08-02
Komandos vadovas Aivaras Skarbalius (kairėje) sukirto rankomis su nauju ambicingu treneriu Karoliu Abramavičiumi. Komandos nuotrauka

Tauragės krepšinio klubas „Fortūna-Agava“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui, kurį klubas pasitinka su ženkliomis permainomis. Komandos vairą perėmė naujas treneris. Klubo sudėtis stipriai nesikeitė: būrys vietinių žaidėjų, lieka praėjusio sezono vedliai. Vyksta derybos su keletu pajėgių žaidėjų.

Jaunas, bet patyręs treneris

Regionų krepšinio lygoje žaidžianti Tauragės „Fortūna-Agava“ ruošiasi naujam sezonui. Klubas neseniai paskelbė apie ženklias permainas stovykloje. Naujuoju vyriausiuoju treneriu tapo Karolis Abramavičius – 29-erių krepšinio specialistas, iki šiol žaidęs Kauno technikos kolegijos komandoje ir spėjęs ten pasižymėti puikiais rezultatais.

Kaip „Tauragės žinioms“ pokyčius paaiškino klubo „Fortūna-Agava“ direktorius Aivaras Skarbalius, naujo trenerio prireikė nepavykus susitarti dėl sąlygų su senuoju treneriu L. Dulinsku. Komanda ieškojo jauno, suinteresuoto specialisto, kuris tobulėtų pats ir vestų klubą į priekį.

– Norėjome jauno, „alkano“ specialisto, kuris būtų suinteresuotas dirbti ir tobulėti. Karolis toks ir yra. Jis gyvena krepšiniu, nepaisant jauno amžiaus, jau turi daug patirties, jo CV pasako daug. Kalbėjomės su juo apie komandos viziją, tikslus ir norus. Abiejų pusių poreikiai sutapo, todėl sukirtome rankomis, – teigė komandos vadovas.

Būrys vietinių žaidėjų

Visą mėnesį klubas aktyviai skelbė naujienas apie būsimus žaidėjus. Dabar jau aišku, kad komandos branduolys nesikeitė: būrys vietinių krepšininkų ir praėjusio sezono vedliai. Komandai atstovaus Tadas Rapolavičius, Deividas Dragūnas, Tautvydas Stankus, Vilius Klumbys, Lukas Meilius, Dilanas Švaistys. Žaisti lieka ir praėjusio sezono vedliai: kaunietis Linas Krivickas ir Vilniuje gyvenantis Ignas Juškevičius. Vyksta derybos su dar keliais žaidėjais.

– Norime komandą sustiprinti dar 3–4 pajėgiais žaidėjais. Vyksta derybos, vasara labai darbinga. Stengsimės sukomplektuoti kuo pajėgesnę komandą. Kai komplektacija bus baigta ir matysime, ką vadovybė kartu su treneriu nuveikė šitame darbe, tada kelsime konkrečius tikslus. Be abejo, visada norisi pasirodyti kuo geriau ir gerinti rezultatus. Jaučiame sirgalių, rėmėjų ir ypač miesto valdžios palaikymą, todėl pasistengsime nenuvilti, – apie keliamus tikslus kalbėjo A. Skarbalius.

Stebi pokyčius

Komanda nesėdi sudėjusi rankų, stebi ir varžovų stovyklas, pokyčius jose. Kol kas dar sunku kalbėti apie lyderius ir būsimo sezono kovas, bet komanda analizuoja bet kokią gautą informaciją, priima konkrečius sprendimus.

– Kadangi aktyviai dirbame vasaros žaidėjų rinkoje, tai nori nenori susiduri su informacija, ką veikia ir kitos komandos. Stebime situaciją, žinome, su kuo sutarusi viena ar kita komanda. Bet kol komandos dar komplektuojamos, sunku pasakyti, kas bus rimčiausi varžovai. Pirmiausia žiūrime savęs, – teigė komandos vadovas.

Daugiau straipsnių