Sportas

CrossFit turnyre iškovojo pirmąją pergalę
  • Įkelta: 2019-08-16
Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragiškis Mantas Dumašius neseniai Vilniuje surengtose kasmetinėse Lietuvos CrossFit varžybose iškovojo pirmąją savo pergalę. Kiek anksčiau vyras buvo tapęs prizininku Baltijos šalių varžybose. Dėl pergalės vyko atkakli kova taškas į tašką.

Vilniuje surengtose kasmetinėse Lietuvos CrossFit varžybose varžėsi stipriausi šalies CrossFit entuziastai. Dalyvavo 24 sportininkai, tarp jų – ir tauragiškis Mantas Dumašius, kuriam šis turnyras atnešė pirmąją pergalę. Kova buvo atkakli: antrosios vietos laimėtojas atsiliko tik dviem taškais.

– Tai mano pirmoji pergalė, todėl dabar didelė motyvacija judėti pirmyn, siekti dar aukštesnių rezultatų. Kova vyko taškas į tašką, vienose rungtyse geriau sekėsi mano priešininkui, kitose – man. Sunkus darbas davė rezultatų, – įspūdžiais su „Tauragės žiniomis“ dalijosi Mantas.

Kiek anksčiau vyras buvo tapęs prizininku Baltijos šalių CrossFit turnyre Latvijoje, tad puikūs rezultatai Mantą įkvepia. Rudenį vyks atrankos į JAV vyksiančias CrossFit varžybas. Tiesa, Mantas savo galimybes vertina kritiškai – į šias varžybas pateks tik dešimt geriausiųjų iš viso pasaulio. Tačiau tai netrukdo vyrui vis tiek bandyti savo jėgas.

Daugiau straipsnių