Sportas

Vasaros krepšinio lyga – sezono pusiaukelėje
  • Įkelta: 2019-07-11
Organizatorių nuotrauka

Tauragėje jau penktąjį sezoną įpusėjo vasaros krepšinio 3x3 lyga. Net 12 komandų atkakliai varžosi dėl geriausiosios titulo. Kiekvieną antradienį krepšininkai renkasi Žalgirių gimnazijos stadione. Organizatoriai sako, kad įtampa sezone auga, kaip ir susidomėjusių žiūrovų skaičius. Kas šiemet taps prizininkais, kol kas neaišku. Visos komandos nusiteikusios atkakliai pakovoti.

Tauragės vasaros krepšinio 3x3 lygoje vakar sužaistos 7–8 turo penktojo sezono varžybos. Sezonas jau įpusėtas. Net dvylika komandų varžosi dėl geriausiojo vardo. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė vienas organizatorių, krepšinio komandos „Fortūna-Agava“ krepšininkas Tadas Rapolavičius, įtampa sezone pasiekusi aukštumas. Visos dalyvaujančios komandos parodė puikių rezultatų, todėl kas taps čempionu, kol kas neaišku.

Penktasis sezonas, įdirbis pasiektas aukštas. Komandos kasmet registruojasi iki birželio 1 d. Kaip pasakojo T. Rapolavičius, pirmaisiais metais komandų buvo 16. Šiemet mažiau, bet susidomėjimas didelis, komandos nepraleidžia varžybų. Organizatoriai neskirstė komandų į amžiaus ar kitokias grupes. Sako, nėra poreikio, nebent kitais metais, jeigu užsiregistruos daugiau žaidžiančiųjų.

Ši krepšinio lyga, pasak T. Rapolavičiaus, populiari Tauragėje tarp sporto entuziastų ir mėgėjų. Žiūrovų skaičius auga su kiekvienomis varžybomis. Visi žino, kad kiekvieną antradienį Žalgirių gimnazijos stadione žaidžiamas krepšinis ir renkasi ten. Jeigu lyja lietus, žaidžiama uždaroje erdvėje. Tiesa, kol kas vasara buvo palanki ir leido žaisti lauke.

Organizatoriai pastebi, kad komandose vyksta natūrali kartų kaita. Vyresni žaidėjai išeina, ateina jaunimas. Tiesa, demografija daro savo. Mažesnis gimstamumas turėjo įtakos, dalis jaunimo emigruoja. Bet žaidėjai aktyvūs, sako T. Rapolavičius. Žaidžia ne tik savo malonumui. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Tauragės rajono savivaldybė bei įvairūs sporto ir laisvalaikio klubai.

Daugiau straipsnių