Sportas

Tauragės vandenyse traukė sunkiasvorius karpius
  • Įkelta: 2019-07-19
Organizatorių nuotrauka

Visą savaitę žvejybos entuziastai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos varžėsi dėl geriausio žvejo titulo turnyre „Tauragės karpis 2019“. Dalyviai varžėsi, kas pagaus didžiausią karpį bei daugiausia jų. Po finalinio svėrimo paaiškėjo, kad buvo pagauta daugiau nei pusė šimto karpių, bendras jų svoris sudarė daugiau nei pusę tūkstančio kilogramų. Vidutinis svoris – beveik 10 kilogramų. Didžiausias karpis svėrė 17,6 kg.

Dėl geriausiojo karpininko vardo varžėsi dešimt komandų: „Pasvalys“, „Aukso žvynas“, „Romada +“, „Amber Carp“ (LV), „Big Carp LT“, „Kitam krante“, „Carp LT“, „Carp R-US“, „Region 39“ (RUS), „Dynamite Balts-Žuklys 2“. Didžioji dalis komandų iš Lietuvos, viena komanda iš Latvijos ir viena – iš Rusijos.

Absoliutus lyderis buvo komanda „Big Carp LT“, kurios sugautų karpių svoris siekė 184,2 kg ir keletas sunkiasvorių po 15 kg. Antrojoje vietoje liko svečiai iš Latvijos „Amber Carp“ su 89,6 kg bendru svoriu. „Carp LT“ liko trečiojoje vietoje su 74,575 kg. Sunkiausią karpį pagavo komanda „Kitam krante“, tačiau šis rezultatas neišgelbėjo komandos. Bendras komandos pagautų karpių svoris sudarė tik 55,975 kg.

Daugiau straipsnių