Sportas

Mažieji futbolininkai iš Lenkijos parsivežė auksą
  • Įkelta: 2019-07-09
Komandos albumo nuotrauka

Tarptautinis berniukų futbolo turnyras vyko birželio 22–25 d. Augustavo mieste, Lenkijoje. Ten varžėsi 18 komandų iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos. Komandos suskirstytos į tris pogrupius. Vienerios varžybos truko 36 minutes. Pirmosiose varžybose Tauragės komanda susitiko su futbolininkais iš Rygos (Latvija) ir įveikė juos rezultatu 2:1.

Kitą dieną tauragiškiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su KS Lomianki 1, net 9:0 sutriuškino Pogon Grodzisk 2 komandą bei 7:2 įveikė Soccer Academy žaidėjus. Paskutinės pogrupio varžybos su UKS Irzyk 2 baigėsi Tauragės komandos pergale 2:0. Pogrupyje užtikrinta pirmoji vieta ir teisė kovoti dėl aukštesnių vietų.

Atkrintamosiose varžybose 2:0 įveikta Pogon Grodzisk 1 komanda ir net 7:2 sutriuškinta Start Otwock. Tauragiškiai užsitikrino teisę kovoti dėl 1:3 vietų. Pusfinalyje 1:0 sužaista su KS Lomianki ir finale užtikrintai laimėta 3:1 prieš Agape Bialoleka komandą.

Komandos atstovai įvertino turnyrą kaip labai aukšto lygio. Organizatoriai pasirūpino ne tik žaidėjų maitinimu bei apygyvendinimu, bet surengė ir plaukiojimą laivu po Augustavo apylinkes.

„Tokio lygio turnyrai mus daro stipresnius. Smagu, kad mus palaikė didelė sirgalių komanda, kuri vedė berniukus į pergales. Mažas miestelis, didelės pergalės“, – „Tauragės žinioms“ sakė komandos treneris Tomas Rimas.

Turnyre komandą palaikė tėvų bendruomenė. Viena iš jos narių Asta Kondrotienė sakė, kad treneris paruošė stiprią komandą.

– Mes, tėvų bendruomenė, atstovaujanti savo vaikų komandai, esame be galo laimingi ir dėkingi treneriui už jo atsidavimą bei įdėtą darbą, ruošiant mūsų vaikus, – sakė A. Kondrotienė.

Jos sūnus Vilius Kondrotas pelnė net 14 įvarčių ir buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Daugiau straipsnių