Sportas

Dviračių žygio iššūkį sporto entuziastai skyrė Lietuvai
  • Įkelta: 2019-07-17
Organizatorių nuotrauka

Savaitgalį, švęsdami Lietuvos valstybės šventę Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, sporto klubas „Fortūnos laisvalaikio centras“ pažymėjo simboliniu 100 km dviračių žygiu. Tai jau trečiasis toks žygis. Sulaukiama dalyvių ne tik iš Tauragės, bet ir iš Vilniaus. Visi dalyviai yra dviračių mėgėjai, pedalus minantys laisvalaikiu.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė vienas dviračių žygio organizatorių Tadas Rapolavičius, žygio idėja kilo bendraminčių rate svarstant, kad reikėtų nuveikti kažką pozityvaus ir gero. Buvo nuspręsta organizuoti dviračių iššūkio žygį ir nuvažiuoti 100 km. „Praėjusiais metais tai buvo labai simboliška, nes Lietuva šventė 100-ąjį gimtadienį. Nuvažiavę distanciją, atvykome į Pilies aikštę ir kartu draugiškai sugiedojome Tautišką giesmę“, – pasakojo Tadas.

Šiame žygyje dalyvauja visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus. Šiemet visą distanciją įveikė du dešimties metų vaikai. Žygeivius visą kelią lydi autobusiukas, ant kurio kabo Lietuvos trispalvė. Trečius metus dalyvių skaičius lieka panašus – apie trisdešimt dviratininkų. „Smagu matyti lojalius žygeivius, kurie trečius metus važiuoja su mumis ir sako, kad nepaliks šio žygio“, – įspūdžiais su „Tauragės žiniomis“ dalijosi Tadas.

Prie žygeivių prisijungia ir dalyviai iš Vilniaus. Pirmajame žygyje buvo vienas dalyvis, šiemet dalyvavo du vilniečiai vaikai, kuriems tėvai dviračius atgabeno iš sostinės. Tadas pažymėjo, kad visi dalyviai nėra profesionalūs dviratininkai. Todėl 100 km distancija dalyviams tikrai yra nepaprastas iššūkis.

Daugiau straipsnių