Sportas

M. Jogėla bandys dar kartą praverti NBA duris
  • Įkelta: 2019-06-15

Nuotrauka iš Mato Jogėlos „Facebook“ profilio

Tauragėje sportinę karjerą pradėjęs krepšinio talentas Matas Jogėla antrą kartą bandys patekti į pajėgiausią pasaulio krepšinio lygą. „Žalgirio“ komandai priklausantis 201 cm aukštaūgis ruošiasi nerti į 2019-ųjų NBA naujokų biržą.

Kaip skelbia naujienų portalas 24sek, iš Tauragės kilęs perspektyvus 20-metis galėjo atsiimti paraišką ir kitąmet automatiškai patekti į NBA naujokų biržos radarą, bet krepšininko stovykla nusprendė jau šiemet belstis į stipriausios krepšinio lygos vartus.

M. Jogėla priklauso Kauno „Žalgirio“ klubui, tačiau šį sezoną krepšininkas žaidė Alytaus „Dzūkijos“ komandoje. LKL čempionate gaudamas pasireikšti vidutiniškai po 19 minučių, M. Jogėla įmesdavo 7,3 taško (54,4 proc. dvit., 24,7 proc. trit., 77,5 proc. baud.), atkovodavo 3,6 kamuolio (1,1 puolime), atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir surinkdavo 7,9 naudingumo balo.

Neoficialiomis žiniomis, M. Jogėla artimiausiomis dienomis dalyvaus „Boston Celtics“ komandos peržiūroje. Spėjama, kad krepšinio skautams dvejonių gali sukelti dar šį pavasarį M. Jogėlai atlikta pėdos kremzlės operacija.

„Kiekvieno žaidėjo situacija ir istorija yra skirtinga, bet manome, kad Matui šiuo atveju geriau eiti į naujokų biržą dabar, o ne kitais metais. Tam turime savų priežasčių, kurių komentuoti dabar nenorime. Matui kiek nepasisekė šį sezoną, nes 2–3 kartus dėl traumų jis buvo iškritęs iš rikiuotės. Jei ne traumos, jis dabar būtų turėjęs daug didesnių šansų būti pakviestas naujokų biržoje. Matote, dabar NBA žmonės dvejojo, kodėl jis dažnai buvo traumuotas. Bet Jogėla yra įdomus atletas. Manau, kad dėl savo šuolio jis yra galbūt net atletiškiausias žaidėjas Lietuvoje. Ir tai jam suteikia didžiulį potencialą“, – portalui 24sek sakė M.Jogėlos agentas Marius Rutkauskas.

Praėjusį sezoną M. Jogėla vidutiniškai rinko po 11,9 taško, atkovojo po 5,1 kamuolio bei atliko po vieną rezultatyvų perdavimą. Tauragiškis nuo 2016 metų žaidė už Lietuvos jaunių rinktinę.

Daugiau straipsnių