Sportas

Iš tarptautinio konkurso – su „Grand Prix“
  • Įkelta: 2019-05-10

„Amadeus Dance“ šokėjai dalyvauja ne tik Lietuvos šokių varžybose, bet kasmet savo jėgas išbando ir tarptautiniuose konkursuose. Pernai dvi tauragiškių grupės iš Kroatijos parsivežė dvi pirmąsias vietas, o šiemet 70 klubo vaikų sėkmingai pasirodė tarptautinėse varžybose „I love dance“ Latvijoje.

Per 60 kolektyvų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos varžėsi dėl aukščiausių apdovanojimų. Pasak „Amadeus Dance“ vadovės Vilijos Krūgelienės, griežtai komisijai įtikti buvo nelengva, reikėjo itin kruopščiai pademonstruoti savo sugebėjimus, šokio žingsnių techniką.

Tačiau tauragiškiai pasistengė ir 9–11 metų amžiaus mergaičių pogrupyje laimėjo antrąją vietą. 15–17 m. pogrupyje tauragiškės irgi iškovojo antrąją vietą, o 13–15 metų „Amadeus Dance“ šokėjos laimėjo patį aukščiausią įvertinimą – „Grand Prix“.

– Norint iškovoti „Grand Prix“ reikia surinkti patį aukščiausią balų skaičių ir ženkliai aplenkti varžovus. Konkursui visas tris šokėjų grupes ruošė vadovė Evelina Krūgelytė, – „Tauragės žinioms“ teigė V. Krūgelienė.

Klubo vadovės teigimu, mažiausios klubo šokėjos, tik pradedančios savo veiklą lavinamosios gimnastikos grupėje, balandžio 3-ąją grįžo iš konkurso „Vaikai – olimpinės gėlės“ Klaipėdoje. Gimnastės parsivežė trečiąją vietą ir stilingiausio kolektyvo nominaciją. 1–3 klasių mergaitės, kurios į konkursą važiavo su ką tik paruoštu nauju šokiu, laimėjo antrąją vietą.

 

Daugiau straipsnių