Sportas

Dėl nesutarimų Rokas Baciuška paliko komandą
  • Įkelta: 2019-05-10

Pasaulio ralio-kroso čempionate dalyvaujantis Rokas Baciuška skelbia nedalyvausiantis Belgijos etapo varžybose. Tauragiškio atstovas spaudai Ramūnas Fetingis „Tauragės žinias“ informavo, kad dėl vidinių nesutarimų išsiskyrė sportininko ir komandos „ESmotorsport-LabasGas“ keliai.

„Buvau priverstas nutraukti santykius su komanda ir mano puoselėtos viltys pakeisti Lietuvos sporto istoriją paskendo lietuviškose intrigose. Neklausykit, ką sako kiti. Tiesa yra paprasta – šiuo metu intensyviai ieškau kitos komandos, su kuria galėčiau tęsti kovas Pasaulio čempionate ir su kuria galėčiau kovoti tik dėl aukščiausių pozicijų. Kartais reikia žengti žingsnį atgal tam, kad vėliau galėtum šokti kelis žingsnius pirmyn“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė R. Baciuška.  

Sportininko atstovas R. Fetingis „Tauragės žinioms“ teigė, kad keliai išsiskyrė dėl vidinių nesutarimų.

– Nenorėčiau nešti šiukšles iš namų, todėl plačiau nekomentuosiu, – telefonu teigė R. Fetingis.

Pašnekovas pridūrė, jog R. Baciuškos rezultatai pirmuosiuose Pasaulio ralio-kroso čempionato etapuose šiam sprendimui įtakos neturėjo.

– Rokas buvo greitas. Tai labai talentingas ir perspektyvus sportininkas, – pridūrė R. Fetingis.

Komanda „ESmotorsport-LabasGas“ skelbia, kad tauragiškį pakeis belgas Francois Duvalis.

Jis yra gerai žinomas Pasaulio ralio (WRC) bei ralio-kroso (WorldRX ir EuroRX) čempionatų dalyvis. 2010 metais WRC lenktynininkas atstovavo gamyklinei „Ford“ komandai – „M-Sport“. Europos ir

Pasaulio ralio-kroso čempionatuose šis sportininkas  dalyvavo nuo 2014 metų.

Anot R. Fetingio, šiuo metu intensyviai ieškoma komandos R. Baciuškai. Tiesa, neatmetama, kad šiemet pasaulio čempionate jo ir nebeišvysime.

– Ieškome komandos, tačiau nėra labai daug opcijų, visos komandos yra sukomplektuotos. Neturime ir automobilio su kuo važiuot. Žiūrime įvairius variantus, – teigė R. Fetingis.

Susumavus Pasaulio ralio-kroso čempionato dviejų etapų taškus R. Baciuška užima 13-ąją vietą. Sportininkas pernai tapo Europos čempionu, o šiemet nusprendė jėgas išbandyti tarp geriausių planetos lenktynininkų. 

 

Daugiau straipsnių