Sportas

Čempionato klaustukas: ar pavyks Tauragei aplenkti jonaviškius?
  • Įkelta: 2019-03-08

Iki Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliaraus sezono pabaigos likus vienai savaitei, paaiškėjo šio etapo nugalėtojas. Juo tapo Šakių „Vytis“, šiuo metu turintis 31 pergalę ir 9 pralaimėjimus. Kur kas prastesnėje situacijoje yra Tauragės krepšinio klubas, kuriam reikia ne tik pergalės prieš jaunuosius žalgiriečius, bet ir 15 taškų pranašumo prieš jonaviškius.

Praėjusį ketvirtadienį Tauragės komanda kovojo su Gargždų SC krepšininkais. Pirmosiose varžybose išvykoje tauragiškiai nusileido aikštės šeimininkams rezultatu 62:83.

Penktadienį šios ekipos susitiko atsakomajame mūšyje, jame dramatišką pergalę šventė Tauragės krepšinio klubas, kuris „Bastilijoje“ 80:74 palaužė gargždiškius.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėms, Liudas Radavičius pataikė iš toli ir padidino šeimininkų persvarą iki 7 taškų (73:66). Tačiau Simonas Serapinas ir Ernestas Jonkus surinko po du taškus ir taip grąžino Gargždų klubą į rungtynes – 70:73.

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei, iniciatyvos ėmėsi Raidas Nacius, kuris pelnė taškus su pražanga, bet į jo išpuolį taikliu metimu atsakė Laurynas Mikalauskas (76:72).

Galop, iki mačo pabaigos likus 22 sekundėms, S. Serapino tolimas metimas tikslo nepasiekė, o Deividas Keburys realizavo baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 12 taškų pelnę Raidas Nacius ir Paulius Morkeliūnas, po 11 pridėjo Raidas Nacius ir Mindaugas Stašys.

Likus savaitei iki atkrintamųjų varžybų pabaigos, lieka tik vienas nežinomasis – ar Tauragės krepšinio klubas išstums Jonavos krepšininkus iš dvyliktosios pozicijos. Šiuo metu Tauragės komanda užima tryliktąją vietą ir Jonavos krepšininkus iš dvyliktosios pozicijos išstums tik tokiu atveju, jeigu jonaviečiai pralaimės abejas rungtynes, mače su Tauragės krepšinio klubu – bent 15 taškų skirtumu, o Tauragės ekipa ne tik reikiama persvara įveiks Rimanto Grigo auklėtinius, bet ir palauš „Žalgirio“ antrąją komandą.

Tauragės ir Kauno komandų akistata vyks šiandien, 18 val. „Bastilijos“ sporto komplekse. Šeštadienį išvykoje tauragiškiai susitiks su „Sintek-Jonava“ krepšininkais. Varžybų pradžia – 16.00.

Daugiau straipsnių