Sportas

Veteranai parodė klasę prie „Volgos“ vairo
  • Įkelta: prieš 1 d.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje įvyko Lietuvos automobilių sporto meistrų veteranų, sporto teisėjų ir klubų narių slalomo varžybos. Tarp 67 dalyvių puikiai pasirodė Tauragės miesto ekipa.

– Buvo slidu, bet sąlygos visiems vienodos. Dalyviai slalomo trasą įveikė tuo pačiu automobiliu –  dvidešimt ketvirta „Volga“ (GAZ 24, – red. past.), – „Tauragės žinioms“ teigė Danielius Saukevičius.

Kalėdinis veteranų slalomo turnyras kasmet suvienija visos Lietuvos automobilių sporto mėgėjus, praeityje iškovojusius ne vieną skambią pergalę. Kaip pripažino tauragiškis D. Saukevičius, renginys visuomet užtrunka 1 minute ilgiau nei jaunystėje: lenktynininkai beveik visada tylos minute palydi Anapilin išėjusius šios sporto šakos atstovus.

Veteranų slalomo varžybose dalyvauti gali vyresni nei 50 metų asmenys. Kai kurie jų sulaukę ir 70-ojo gimtadienio parodė, kad geba puikiai manevruoti slalomo trasoje.

Iš viso Kaune vykusiose varžybose dalyvavo 67 lenktynininkai. Tauragės komandą sudarė 4 atstovai: Algimantas Mozūraitis, Romualdas Ščiuckas, Danielius Saukevičius ir Viktoras Momkus. Vyrai puikiai suvaldė senutėlę retro stiliaus „Volgą“ ir savo amžiaus grupėje iškovojo prizines vietas.

D. Saukevičius tarp bendraamžių tapo nugalėtoju. A. Mozuraitis savo amžiaus grupėje taip pat buvo nepralenkiamas. Tauragiškis užėmė trečiąją vietą bendroje dalyvių įskaitoje ir buvo apdovanotas Romualdo Barkausko (tragiškai žuvusio daugkartinio Lietuvos autokroso etapų prizininko) atminimo taure.  

Susumavus keturių tauragiškių asmeninius rezultatus paaiškėjo, jog veteranai komandinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Pirmi buvo Vilniaus slalomo meistrai, antri – kauniečiai.

– Pavyko aplenkti galingą Kauno rajono komandą, puikus pasiekimas, – įspūdžiais dalinosi D. Saukevičius.

Nugalėtojams ir prizininkams įteikti diplomai ir taurės. Anot slalomo dalyvių, svarbiausia jiems – ne rezultatai ir apdovanojimai, o galimybė pabendrauti su bičiuliais, su kuriais prieš keliasdešimt metų varžėsi automobilių sporto trasose.

Daugiau straipsnių