Sportas

„Fortūnos-Agavos“ laukia sunkus savaitgalis
  • Įkelta: 2019-01-11

Regionų krepšinio lygos (RKL) 9-ojoje turnyrinės lentelės pozicijoje esanti Tauragės „Fortūna-Agava“ komanda metus pradėjo pergale prieš Marijampolės komanda. Ekipos treneris Laurynas Dulinskas sako, jog komandinis žaidimas gerėja, tačiau šį savaitgalį laukia bene patys sunkiausi šio sezono mūšiai.

Praėjusį savaitgalį tauragiškiai iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Sūduvos-Mantingos 2“ komandą. Visos sudėties „Fortūnos-Agavos“ ekipa parodė raumenis prieš turnyrinės lentelės kaimynę ir įveikė ją rezultatu 95:58. Nugalėtojams 19 taškų pelnė Osvaldas Braždžionis, 17 – Mantvydas Gečionis, 14 – po traumos įsibėgėjantis Ignas Juškevičius.

Tačiau puikiai startavusi komanda nesėkmę patyrė Ukmergėje. Kaip tvirtino „Fortūnos-Agavos“ treneris L. Dulinskas, tai nebuvo stipresnė komanda nei Marijampolės, tačiau sėkmė buvo ne tauragiškių pusėje. Apylygiame mače Ukmergės „Olimpo“ žaidėjai įrodė pranašumą rezultatu 80:74. O. Braždžionis pelnė 16, I. Juškevičius – 13, Linas Krivickas – 12 taškų.

– Vaizdas geresnis nei praėjusiais metais. Truputį pasikeitė žaidimas, reikia tik laiko, kad rezultatai būtų geresni, – kalbėjo Tauragės komandos strategas.

L. Dulinsko teigimu, po traumos į aikštę sugrįžęs I. Juškevičius sustiprino ir gynybą, ir puolimą. Jis pridūrė, jog šiam aukštaūgiui dabar itin sunku. Visos komandos prieš ekipos lyderį naudoja dvigubą gynybą.

– Jis praplečia laisvę atakuoti kitų pozicijų žaidėjams, tačiau po traumos dar trūksta laiko pajusti, kur yra komandos draugai, – tvirtino L. Dulinskas.

Prasidėjus RKL čempionato antrojo rato kovoms, „Fortūna-Agava“ rikiuojasi 9-ojoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Komanda pirmauja lygoje pagal išprovokuotas pražangas (20,4), tačiau ir patys Tauragės krepšininkai prasižengia itin dažnai (15,5). Pagal klaidas „Fortūna-Agava“ užima ketvirtąją poziciją.

Komandinėje statistikoje ekipa išsiskiria blokuotų kamuolių skaičiumi (2,8). Ne vieną įspūdingą epizodą klubas yra įdėjęs į „Fortūnos-Agavos“ Facebook profilį, kuriame galima pamatyti ir galingą Luko Tumpos dėjimą.

Šį penktadienį ir šeštadienį tauragiškiai žais su čempionato lyderiais, pasak trenerio L. Dulinsko, laukia pats sunkiausias čempionato savaitgalis. Šiandien „Fortūna-Agava“ kovos Kaune su antrojoje turnyrinės lentelės vietoje esančia „Omegos“ komanda, o šeštadienį Tauragėje laukia kova su Plungės „Olimpu“, kuris rikiuojasi 3-ioje vietoje.

– Pirmąsias varžybas laimėjo varžovai, tačiau mūsų komanda buvo visai kitokia. Tai labai stiprios varžovės, aš prognozuoju, kad jos pateks į stipriausiųjų ketvertuką, o kaip seksis mums – pamatysime, – tvirtino „Fortūnos-Agavos“ strategas.

Daugiau straipsnių