Sportas

„Fortūna-Agavą“ išretino traumos
  • Įkelta: 2018-12-10

Tomo Marcinkevičiaus nuotrauka

Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti Tauragės komanda savaitgalį iškovojo pirmąją pergalę išvykoje. Po dramatiškos kovos patiesę Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipos dublerius, tauragiškiai turnyrinėje lentelėje užima devintą vietą.

Penktadienį „Fortūna-Agava“ išvykoje susitiko su „Sūduva-Mantinga 2“ komandos krepšininkais. Aikštės šeimininkai varžovus pasitiko nusiteikę kovingai. Idealiai atakavę marijampoliečiai po pirmojo kėlinio jau buvo pelnę 37 taškus, o po dviejų – net 60. Tačiau tauragiškiai rankų nenuleido. Po ilgosios pertraukos suaktyvino gynybą, po truputį pradėjo vytis varžovus ir per kėlinį ne tik sugebėjo panaikinti visą Marijampolės turėtą pranašumą, bet ir išsiveržė į priekį. Paskutiniame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Didelėmis pastangomis „Fortūna-Agava“ iškovojo pergalę rezultatu 96:95. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė komandos kapitonas Tadas Rapolavičius, kuris pelnė 21 tašką ir surinko 27 naudingumo balus.

Pergalę Marijampolėje aptemdė nesibaigiančios komandos žaidėjų traumos. Kaip „Tauragės žinioms“ teigė ekipos vyriausiasis treneris Laurynas Dulinskas, nugarą paskutinėse varžybose susimušė Lukas Tumpa, kuris prieš savaitę buvo pripažintas naudingiausiu RKL savaitės žaidėju. Kojos raumens skausmas trečią savaitę persekioja ir ekipos įžaidėją Deividą Dragūną.  

– Turime nemažai bėdų. Šeštadienį varžybas baigėme septyniese. Šį sezoną praktiškai pilna sudėtimi ir nežaidėme, – teigė L. Dulinskas.

„Fortūnos-Agavos“ gretose dėl patemptų čiurnos raiščių rungtyniauti negali rezultatyviausias žaidėjas Ignas Juškevičius. Mikrotraumos persekioja Mantvydą Gečionį, peties trauma – Vilių Klumbį.

Išretėjusi ekipa šeštadienį namų arenoje nusileido Ukmergės „Olimpo“ krepšininkams. Aikštės šeimininkai varžybas pradėjo sėkmingai ir buvo sukaupę 10 taškų persvarą. Tačiau nuovargis ir itin prastas pataikymas kontroliuoti žaidimo eigos neleido. „Fortūna-Agava“ pralaimėjo ukmergiškiams rezultatu 70:73.

Iki pirmojo RKL varžybų rato Tauragės krepšininkams liko sužaisti trejas varžybas. Penktadienį „Fortūna-Agava“ išvykoje susitiks su Šilalės „Lūšimi“, gruodžio 21 ir 22 dienomis – su Akmenės „SC-Grudita“ ir Raseinių „Raseiniais“.

– Šios trys komandos turnyrinėje lentelėje užima aukštesnes pozicijas, todėl lengva nebus, – teigė komandos strategas L. Dulinskas. 

Daugiau straipsnių