Sportas

Pasirašė sutartis su komandos senbuviais
  • Įkelta: 2018-09-05

Trečiasis pagal pajėgumą Lietuvoje krepšinio čempionatas pradeda pasirengimą naujam sezonui. Aktyviai jam ruošiasi ir Tauragės „Fortūna-Agava“ – baigia formuoti komandos sudėtį. 

Kaip ir praėjusiame sezone, RKL čempionate komandos varžysis dviejuose divizionuose. A divizione rungtyniaus 16 komandų, o B divizione ekipų skaičius nėra ribojamas. 

Šiemet A divizione debiutuosianti „Fortūna-Agava“ stiprina pajėgumus bei skelbia naujų žaidėjų pavardes. Prieš mėnesį klubas sukirto rankomis su treneriu iš Marijampolės Laurynu Dulinsku, kuris pakeitė raseiniškį Karolį Lendzevičių.

Pirmasis prie komandos prisijungė 24 metų, 192 cm ūgio krašto puolėjas Osvaldas Braždžionis. 2012 metais debiutavęs Mažųjų miestelių lygoje, krepšininkas žaidė RKL B divizione. Praėjusiame sezone iš Birštono kilęs žaidėjas startavo Jonavos komandoje (RKL A divizionas), vėliau prisijungė prie Stakliškių „Guostos“ ekipos. Kauno krepšinio mėgėjų A lygoje sportininkas vidutiniškai pelnydavo po 8,2 taško.

Klubas taip pat sutarė ir su įžaidėju Linu Krivicku. Krepšininkas atstovavo Raseinių, Radviliškio, Vytauto Didžiojo universiteto komandoms.

Vienu svarbiausiu „Fortūnos-Agavos“ vasaros pirkiniu galima įvardyti Igną Juškevičių. Šis krepšininkas jau atstovavo Tauragės komandai. Praėjusiame sezone rokiškietis į savo sąskaitą įsirašė net 24 dvigubus dublius ir yra vienas naudingiausių lygos žaidėjų. Krepšininkas vidutiniškai pelnė po 10 taškų, po krepšiais sugriebdavo po 18 kamuolių.

Prie Tauragės komandos šiemet prisijungė ir 188 cm ūgio atakuojantis gynėjas Mantvydas Gečionis. Iš Prienų kilęs 25-erių žaidėjas šiame mieste ir pradėjo savo karjerą – Regionų krepšinio lygoje, 2012 m. sezone. Du sezonus atstovavo „Rūdupio KKSC“ komandai, vėliau perėjo į Stakliškių ekipą bei dar tame pačiame sezone išbandė jėgas ir atstovaudamas Marijampolės miesto komandai. 2015–2016 sezone M. Gečionis vėl grįžo į Stakliškių komandą, o pernai buvo vienas Birštono komandos vedlių MML lygoje.

Be naujų legionierių, „Fortūnos-Agavos“ gretose išvysime ir gerai žinomus tauragiškių veidus. Ekipoje lieka komandos kapitonas Tadas Rapolavičius, po metų pertraukos į Tauragę iš Italijos sugrįžo Deividas Dragūnas. Žaliai baltus marškinėlius tauragiškis dėvės jau ketvirtąjį kartą.

„Tauragės žinių“ duomenimis, Tauragės ekipoje žais pernai komandai atstovavę: Tautvydas Stankus, Klaidas Pilkis, Rytis Sasnauskas, Vilius Klumbys ir Tautvydas Zaurynas.

Galutinę „Fortūnos-Agavos“ sudėtį tikimasi suformuoti ir paskelbti kitoje savaitėje. Krepšininkai šiuo metu atlieka fizinį pasirengimą Vytauto stadione. Savaitgalį pradės taktines treniruotes laisvalaikio centro „Fortūna“ sporto salėje.

Daugiau straipsnių