Sportas

Paaiškėjo Tauragės klubo sudėtis
  • Įkelta: 2018-09-14

Praėjusį sezoną debiutavę Nacionalinėje krepšinio lygoje Tauragės krepšininkai ruošiasi antrajam NKL sezonui. Klubas paskelbė komandos sudėtį, o šį savaitgalį jau sužais draugiškas varžybas su Joniškio ekipa.  

Tauragės krepšininkus, kaip ir pernai, treniruos tas pats trenerių duetas: Edvardas Žemgulis ir buvęs ilgametis klubo krepšininkas Vytautas Padgureckas. Spalio mėnesį prasidėsiančiam sezonui strategai ruošėsi visą vasarą. V. Padgurecko teigimu, sezonas baigiasi sirgaliams, treneriai ir komandos vadovybė apie kito čempionato startą pradeda galvoti pasibaigus paskutinėms rungtynėms.

Šiais metais klube nebeišvysime keleto krepšininkų. Po praėjusio sezono komanda atsisveikino su vidurio puolėju Roku Čepanoniu, taip pat klubui neatstovaus Rytis Pipiras bei Tadas Sebežiovas. Pasak trenerio E. Žemgulio, ne su visais šiais krepšininkais buvo atsisveikinta klubo iniciatyva, tačiau, ką daryti pasibaigus sezonui, sprendžia kiekvienas asmeniškai.

Kaip vieną svarbiausių vasaros tikslų treneris E. Žemgulis įvardino siekį išlaikyti Paulių Morkeliūną. Po ilgų svarstymų, rezultatyviausias komandos krepšininkas ir toliau atstovaus Tauragei.

Komandos sudėtyje išvysime komandos kapitoną Paulių Parachomiką, 36 metų krepšininkas šiuo metu sportuoja individualiai, o paklaustas apie dar vieną sezoną teigė, jog jaučiasi puikiai ir džiaugiasi galėsiantis padėti komandai, kurioje praleido paskutinius 4 savo karjeros metus. Tauragės krepšinio klube lieka ir lengvojo krašto pozicijoje rungtyniaujantis šilališkis Liudas Valantinas.

Praėjusį sezoną dėl traumos čempionato nebaigė Tautvydas Žioba ir Liudas Radavičius. V. Padgurecko teigimu, jie abu jungiasi prie komandos sudėties. Varžybų taip pat laukia ir Aivaras Kvedaravičius. 183 cm. ūgio krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 10 taškų ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.

Tauragės komandos gretose išvysime ir praėjusių metų NKL čempioną, įžaidėją Mindaugą Stašį. 180 cm ūgio krepšininkas ne vienerius metus vilkėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandos marškinėlius. Sunkiojo krašto pozicijoje rungtyniaus Deividas Keburys. 201 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną pradėjo Klaipėdos „Neptūno- Akvaservis“ sudėtyje, vėliau persikėlė į Telšius. Per rungtynes krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 10 taškų ir atkovodavo po 5 kamuolius.

Prie komandos paskutinis prisijungė puolėjas Raidas Nacius. 27 metų LKL patirties turintis krepšininkas praėjusį sezoną taip pat rungtyniavo „Neptūno-Akvaservis“ komandoje, tačiau vėliau išvyko rungtyniauti į Prancūziją. Nuo praėjusio savaitgalio R. Nacius kartu su komanda treniruojasi Tauragėje.

Trenerio E. Žemgulio nuomone, kol kas apie tikslus ir komandos pajėgumą sunku kalbėti. „Žiūrėsim, kaip į žaidimą įsilies ne tik naujokai, bet ir po traumų grįžę žaidėjai. Komandos komplektacija artėja link pabaigos, tačiau iki galo nebaigta. Praėjusiais metais komandos sudėtyje buvęs jaunimas jau baigė mokyklas ir paliko Tauragę, tad šiuo klausimu dar dirbame, mažų miestelių bėda ta, kad jaunimas užauga ir išvažiuoja studijuoti, bet su jais bendraujame, iki sezono laiko dar yra,“ – teigė E. Žemgulis.

Daugiau straipsnių