Sportas

Sportininkams skirtos premijos
  • Įkelta: 2018-08-01

27 Tauragės rajono savivaldybės sportininkams ir jų treneriams skirtos premijos už aukštą meistriškumą. Pagal patvirtintą tvarką, jiems skirtos sumos  nuo 70 iki 450 Eur.

Siekiant skatinti geriausius rajono sportininkus, jų trenerius, pasiekusius aukštų rezultatų, Tauragės rajono savivaldybės taryba yra patvirtinusi sportininkų ir trenerių skatinimo premijomis už aukštą meistriškumą tvarkos aprašą. Pagal nurodytus kriterijus, premijos už trečiąjį šių metų ketvirtį skirtos 27 rajono sportininkams bei jų treneriams. 

Nuo 70 iki 450 Eur siekiančios sumos skirtos 6 sporto šakų atstovams. Praėjusių metų RKL B diviziono trečiosios vietos laimėtojams, „Fortūnos-Agavos“ krepšininkams. Taip pat šios ekipos strategui Karoliui Lendzevičiui, kuris praėjusį savaitgalį susituokė su savo drauge Brigita.

Premijos skirtos badmintono čempionatų viršūnes šturmavusiems sportininkams: Viltei Paulauskaitei, Nojui Tenikaičiui, Laurynui Sparnauskiui, Renaldui Šileriui, Povilui Bartušiui. Taip pat jų treneriui Jonui Šileriui.

Už meistriškumą apdovanoti svarsčių kilnotojai, šachmatininkai ir imtynininkai: Julius Optas, Justas Optas, Gvidas Eičas, Gražvydas Kervelis, Ugnė Laurinskytė, Laurą Grikšaitė, Neimantas Viliušis, Ieva Grikšaitė. Savivaldybė paskatino ir jų trenerius: Aurimą Kalasovską, Rimvydą Varanavičių, Antaną Krasauską ir Audrių Bitiną.

Piniginė parama skirta ir Lotynų Amerikos šokių grupėje iki 21 m. čempionų titulą iškovojusiai tauragiškei Aistei Survilaitei.

Iš viso, už trečiąjį šių metų ketvirtį premijoms paskirta 7410 eurų.

Daugiau straipsnių