Sportas

„Fortūnoje-Agavoje“ – naujas treneris
  • Įkelta: 2018-08-03

Trenerį Lauryną Dulinską pasveikino komandos vadovas Aivaras Skarbalius   

Regionų krepšinio lygos B diviziono 3 vietos laimėtoja Tauragės „Fortūna-Agava“ skelbia sukirtusi rankomis su nauju treneriu. Raseiniškį Karolį Lendzevičių pakeis marijampolietis Laurynas Dulinskas.

Po sėkmingo praėjusio sezono finišo, „Fortūna-Agava“ klubas paskelbė pirmąsias artėjančio sezono naujienas. Ekipa prieš mėnesį atsisveikino su Karoliu Lendzevičiumi, kuris nuvedė komandą iki finalinio varžybų etapo.

„Tauragės žinių“ duomenimis, raseiniškis bandys suburti vietinę komandą, kuri sieks žaisti RKL A divizione, o jei negaus licencijos – RKL B divizione, kuriame kovos ir Tauragės krepšininkai. Kartu su K. Lendzevičiumi „Fortūnoje-Agavoje“ neišvysime trijų raseiniškių žaidėjų, kurie praėjusiame sezone naudingai atstovavo Tauragės klubui. Komanda atsisveikino su patyrusiu snaiperiu Dariumi Griciumi, įžaidėju Benu Ilevičiumi ir atakuojančiu gynėju Simu Andraičiu.

Komandos vadovo Aivaro Skarbaliaus teigimu, „Fortūnai-Agavai“ pavyko surasti pamainą: jauną, tačiau nemažai patirties turintį marijampolietį Lauryną Dulinską. Vyras yra baigęs Lietuvos sporto universitetą, dirbo vaikinų jaunimo rinktinės (U20) trenerio asistentu.

L. Dulinskas, dirbdamas Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ trenerio asistentu, du kartus tapo Nacionalinės krepšinio lygos čempionu.

Anot A. Skarbaliaus, marijampolietis Tauragėje debiutuos, kaip vyriausias komandos treneris. 

Kaip atrodys „Fortūnos-Agavos“ komandos sudėtis artėjančiame sezone, klubo atstovai pasakyti negalėjo. Esą dabar tik prasidėjo derybos su vietiniais žaidėjais. Bus siūloma pasilikti ir praėjusiame sezone rungtyniavusiam 207 cm ūgio vidurio puolėjui Ryčiui Sasnauskui. Prieš keletą savaičių apie savo planus atstovauti „Fortūnai-Agavai“ prasitarė ir tauragiškis Tadas Rapolavičius.

– Pirma tarsimės su vietiniais žaidėjais, kalbėsime, kaip pavyks kai kuriems varžybas derinti su studijomis. Vėliau dairysimės legionierių, – teigė komandos vadovas A. Skarbalius.

Daugiau straipsnių