Sportas

Prasidėjo 8x8 futbolo pirmenybės
  • Įkelta: 2018-07-13

Liepos 4 dieną FK „Tauras“ dirbtinės dangos stadione startavo 11-osios Tauragės apskrities 8x8 futbolo mėgėjų pirmenybės. Šiemet dėl nugalėtojų titulo kovoja 6 komandos.

FK „Tauro“ dirbtinės dangos stadione (senasis stadionas, – red. past.) trečiadieniais vėl vyksta futbolo mūšiai. Apskrities futbolo mėgėjų pirmenybėse kovoja 6 Tauragės miesto komandos.

Sužaidus du pirmuosius turus, pralaimėjimo nepatyrė tik dvi ekipos. Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) komanda rezultatu 2:1 įveikė „Norlin“, o praėjusį trečiadienį 3:1 nugalėjo „Tauriukų“ ekipą. TS-LKD futbolininkus į priekį vedė geriausias praėjusio sezono apskrities futbolo pirmenybių žaidėjas Lukas Martišauskas.

Šių metų pirmenybėse dvi pergales iškovojo ir „Fortūnos“ futbolininkai, kurie antrojo turo varžybose tik po atkaklios kovos, rezultatu 1:0 palaužė komandą „Suktukas“. Pastariesiems šis pralaimėjimas buvo pirmas. Vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje turi ekipa, pavadinimu „Komanda“.

Kol kas pergalių neiškovojo tik „Norlin“ ir „Tauriukai“.

11-ame 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų čempionate komandos žais dviejų ratų sistema.

Pernai nugalėtojais tapo „Liberty beach“ futbolininkai, kurie užtikrintai iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė „Komanda“, o bronzos medaliais pasidabino „Norlin“ žaidėjai.