Sportas

„Bastilijos“ taurę išsivežė klaipėdiečiai
  • Įkelta: 2018-05-08

Šeštadienį Tauragėje įvyko tradicinis vyrų rankinio turnyras „Bastilijos“ taurei laimėti. Šiemet aikštėje kovojo net trys tauragiškių ekipos, dvi iš jų tapo prizininkėmis.

Turnyras „Bastilijos“ taurei laimėti šiemet vyko trumpiau, vos vieną dieną. Renginio organizatorius, treneris Mindaugas Ivanauskas teigė, jog atvykusiems sportininkams priimtinesnis trumpesnis varžybų formatas. Ekipos žaidė po du 15 min. trukmės kėlinius.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Juose rungtyniavo 3 tauragiškių ekipos: „Tauragė 90“, „Tauragė 95“ ir „Tauragė 00“. Turnyre taip pat varžėsi dvi Klaipėdos komandos ir svečiai iš Šilalės rajono, Kaltinėnų miestelio.

Po grupėse sužaistų varžybų į finalą pateko „Klaipėda I“ ir „Tauragė 95“. Uostamiesčio rankininkai rezultatu 18:14 įveikė aikštės šeimininkus ir iškovojo „Bastilijos“ taurę. Geriausiu „Tauragė 95“ žaidėju buvo pripažintas Tautvydas Gudavičius.

Dėl trečiosios vietos žaidė dvi tauragiškių ekipos. Patyrusi „Tauragė 90“ komanda įveikė jaunesnius tauragiškius rezultatu 23:14 ir iškovojo bronzinius medalius. Nugalėtojų komandos geriausiu žaidėju pripažintas Mantas Midvikas, „Tauragė 00“ – Gustavas Murauskas.

Anot turnyro organizatoriaus M. Ivanausko, Tauragėje yra susiformavusios tvirtos šios sporto šakos tradicijos. Tiesa, ne visi pajėgiausi rankininkai galėjo dalyvauti, kai kurie savaitgalį dalyvavo I lygos pirmenybėse.

Šiemet iš Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato pasitraukusi Tauragės „Šiltaura-SM“ apsisprendė dalyvauti kitų metų pirmenybėse. Trenerio M. Ivanausko teigimu, pradėta ekipos komplektacija. Birželio mėnesį sportininkai dalyvaus turnyre Taline, o rugpjūčio mėnesį pradės pasiruošimą kito sezono kovoms.

Daugiau straipsnių