Sportas

„Šaltinėlio“ vaikai iškovojo pirmąją vietą
  • Įkelta: 2018-04-20

Praėjusį sekmadienį Vilniuje vyko „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras“. Turnyrą organizavo Labdaros  ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“.

Fondas siekia atgaivinti futbolo populiarumą bei suteikti vienodas galimybes, kad sportas būtų prieinamas visiems vaikams. Pagrindinis renginio ir iniciatyvos rėmėjas – Tartan Army Children Charity (Škotijos futbolo rinktinės paramos fondas vaikams), atvyko ir fondo vadovas Derekas Clarkas iš Škotijos, kuris turnyrą oficialiai atidarė grodamas dūdmaišiu. Turnyre dalyvavo 60 vaikų iš SOS vaikų kaimo, Tauragės ir Panevėžio vaikų globos namų bei Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro.

Renginyje žinomi renginių ir sporto pasaulio veidai: Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, Edgaras Jankauskas, Arūnas Valinskas, Mantas Katleris ir Mantas Stonkus tapo žaidžiančiais futbolo treneriais. Juos išsirinko patys vaikų globos namų auklėtiniai. Turnyre pirmą vietą laimėjo Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“ futbolininkai, vedami trenerio Alvydo Skurdelio.

„Tikiuosi, šie vaikai ir mūsų futbolą atgaivins ir nuves Lietuvą į Europos futbolo čempionatą“, – juokavo Arūnas Valinskas.

Renginys „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras“ skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į nepakankamą mūsų šalies vaikų užimtumą ir tuo pačiu vykdomas vaikų užimtumas skirtas alkoholio, narkotikų vartojimo, nusikalstamumo prevencijai, nes užsiėmę ir turintys gerą trenerių pavyzdį vaikai neieško nuotykių gatvėje, yra laimingesni ir socialiai labiau integruoti.

Daugiau straipsnių