Sportas

Kasparas Navickas šiemet nelenktyniaus
  • Įkelta: 2018-04-26

Tauragiškis Kasparas Navickas šiemet savo sportininko karjeroje nusprendė padaryti pertrauką. Automobilių sporto žvaigždė nusprendė jėgas skirti studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Prieš tris savaites startavusių Europos ralio kroso čempionato varžybų Ispanijos trasoje sėkmingai pasirodė tauragiškis Rokas Baciuška. Tiesa, ne vienas automobilių sporto entuziastas pasigedo dar vieno talentingo lenktynininko iš Tauragės – Kasparo Navicko.

2016 m. Europos ralio kroso trasas sudrebinęs tauragiškis galutinėje čempionato įskaitoje užėmė aukštą trečiąją vietą. K. Navickas ne tik puikiai užbaigė sezoną „Super 1600“ klasėje, bet ir perrašė Lietuvos automobilių sporto istoriją – tokio rezultato nepavyko pasiekti dar nė vienam lenktynininkui.

Auto sporto žvaigždės pergalės netrukus buvo įvertintos apdovanojimais ir padėkomis. Vaikinas Tauragės sporto apdovanojimuose atsiėmė prizą už „Metų pergalę“, o Kūno kultūros ir sporto departamentas įteikė padėką už šios sporto šakos garsinimą. K. Navickas portalo 15min buvo pripažintas metų lenktynininku.

Praėjusią vasarą, Tauragės miesto šventės metu, savo mėlynos spalvos „Škoda Fabia S1600“ K. Navickas aprodė smalsiems tauragiškiams. Modifikuotas sportinis automobilis sulaukė didelio susidomėjimo.

Vis dėlto, šiemet Kasparo varžybose neišvysime. Tauragiškis „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad čempionate nedalyvaus, o savo automobilį ir aptarnaujančią „Nteam“ komandą išnuomojo kitam lenktynininkui. Pastarajam sportininkui K. Navickas ketina teikti patarimus ir dalintis sukaupta patirtimi. Taip pat ketina Tauragėje kurti treniruočių bazę, kurioje bus konstruojamas profesionalus simuliatorius, kuriuo K. Navickas mokys norinčius ir treniruosis pats.

Tauragiškis tvirtino, kad už sportinio automobilio vairo jį tikrai išvysime. Gal būt net tame pačiame Europos ralio kroso čempionato pasirinktame etape.

–Vairavimo įgūdžius nuolat tobulinu, tikrai nuo šio sporto neatitrūkau. Tiesiog, daugiau laiko skirsiu studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, – teigė trečiakursis.

Daugiau straipsnių