Sportas

Jaunių čempionate iškovojo du aukso medalius
  • Įkelta: 2018-02-14

Vasario 10–11 dienomis Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų asmeninis badmintono čempionatas. Į šias varžybas 36 sportininkus dalegevo aštuoni klubai. Tauragės miesto garbę gynė aštuoni badmintonininkai.

Tauragiškiai laimėjo du aukso ir vieną bronzos medalius. Vaikinų vienetų varžybose tauragiškis Dovas Genys užėmė šeštąją vietą. Aukso medalį laimėjo šakiškis V. Bagdanavičius.

Merginų vienetų varžybų pusfinalyje suklupo praėjusių metų absoliuti nugalėtoja vilnietė P. Murėnaitė, rezultatu 0:2 pralaimėjusi klaipėdietei M. Sukackaitei. O praėjusių metų vicečempionei tauragiškei Viltei Paulauskaitei kelią į finalą pastojo Ignalinos atstovė S. Poklikajeva, atkaklią kovą laimėjusi rezultatu 21:15, 23:21.

Sekmadienį buvo laukiama atkaklios kovos dėl medalių, deja, finale intrigos nebuvo. M. Sukackaitei pakako 16 minučių, kad sportininkę iš Ignalinos nugalėtų 21:11, 21:16. Emocingas ir daug jėgų iš žaidėjų pareikalavęs susitikimas vyko dėl bronzos medalio tarp V. Paulauskaitės ir P. Murėnaitės. Pastaroji pirmąjį setą laimėjo 21:16. Antrajame kova vyko taškas į tašką. Tik po dviejų pratęsimų Viltei pavyko palaužti varžovės pasipriešinimą ir išlyginti setų rezultatą. Trečiajame sete Tauragės badmintonininkė padidino žaidimo tempą, sumažino klaidų skaičių, visiškai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 21:13. Bronzos medalis – aukštas vienuolikmetės sportininkės laimėjimas.

Vaikinų dvejetų čempionais tapo šakiškis V. Bagdanavičius ir tauragiškis D. Genys, be didelių sunkumų nugalėję vilniečių porą.

Merginų dvejetų susitikimuose neįveikiamos buvo P. Murėnaitė ir V. Paulauskaitė. Jos finale net 21:9, 21:11 nugalėjo uostamiesčio atstoves.

Mišrių dvejetų aukso medalius laimėjo V. Bagdanavičius ir P. Murėnaitė.

Daugiau straipsnių