Sportas

R. Baciuška tituluojamas „Metų lenktynininku“
  • Įkelta: 2018-01-11

R. Baciuškos asmeninio albumo nuotrauka

 

Naujienų portalas 15min kasmet renka sportininkus, kurie labiausiai garsina Lietuvos automobilių sportą. Negalutiniais duomenimis, perspektyviausio lenktynininko rinkimuose pirmauja tauragiškis Rokas Baciuška.

Viena iš komisijos narių, Lietuvos mini ralio čempionė Ilona Steponėnė jaunojo sportininko kategorijoje išskyrė R. Baciušką. „Lenktynininkas tik šįmet pradėjo važiuoti ralio-kroso lenktynėse ir iš karto šovė tarp geriausių – Rygoje vykusiame Europos ralio-kroso čempionato etape užėmė antrąją vietą“.

Automobilių žurnalo „Autobild Lietuva“ vyriausias redaktorius Vitoldas Milius geriausio lenktynininko konkurse išskyrė du sportininkus, dalyvavusius tarptautinėse varžybose. „Aš, kaip ir dauguma čia pasisakiusiųjų, norėčiau paminėti du lenktynininkus – Roką Baciušką ir Kasparą Navicką. Jie šiemet demonstravo puikią sportinę formą ir didžiulį potencialą žvelgiant į ateitį“.

Liaupsių tauragiškiams negailėjo ir Darius Jonušis, „Eneos 1006 km lenktynių“ ir kitų lenktynių organizatorius, lenktynininkas, vairavimo specialistas.

„2017 metais „ryškiau“ išskirčiau du sportininkus. Pirmiausia, Roką Baciušką, kuris dalyvavo keliuose Europos ralio kroso čempionato etapuose ir jam sekėsi puikiai. Rokas šiemet buvo septintas Europos kartingo čempionate, KZ2 klasėje, o viename iš etapų stovėjo ir ant apdovanojimų pakylos. Antrasis – Kasparas Navickas, kuris Europos ralio kroso čempionato bendroje įskaitoje liko vos per laiptelį nuo podiumo – ketvirtas,“ – portalui 15 min. kalbėjo D. Jonušis.

Rinkimų komisijos nariams išdalijus savo balsus geriausiems ir perspektyviausiems lenktynininkams, į balsavimą leidosi naujienų portalo skaitytojai. Jų balsai turi lygią atsvarą komisijos balsams.

Daugiausiai balsų rinkimuose surinko R. Baciuška, už jį balsavo 31 proc. apklausos dalyvių. Per plauką nuo talentingo vaikino atsiliko automobilių sporto senbuvis, Dakaro lenktynių dalyvis Antanas Juknevičius.

Balsavime už perspektyviausią – iki 21-erių – lenktynininką, 2017-aisiais 15min skaitytojai taip pat laurus skyrė Rokui Baciuškai.

Daugiau straipsnių