Sportas

Apskrities derbis: „Fortūna-Agava“ – Šilalės „Lūšis“
  • Įkelta: 2018-01-12

Regionų krepšinio lygoje (RKL) karštas penktadienio vakaras laukia sporto aistruolių. B diviziono A grupėje Tauragėje susitiks vietos „Fortūnos-Agava“ ir Šilalės „Lūšis“ komandos.

Pirma RKL čempionato pusė „Fortūnai-Agavai“ buvo sėkminga. Pirmojo rato susitikimuose ekipa iškovojo 8 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. Antrąjį ratą krepšininkai pradėjo ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau net 7 grupės komandas vieną nuo kitos skiria vos vienas taškas, tad laukia arši kova.

Tauragiškiai sezono pradžioje įveikė ir dabartinę čempionato lyderę Šilalės „Lūšis“ komandą. Krepšininkai sugebėjo pasinaudoti tuo, kad priešininkai rungtyniavo ne pilnos sudėties ir atimti kol kas vienintelį tašką iš šilališkių šiame sezone.

Neblogai startavusi „Fortūna-Agava“ ir įpusėjus sezonui apsukų nemažina. Į ekipą sugrįžo pirmosios linijos žaidėjas Tadas Rapolavičius. Tiesa, patyrė ir netekčių, klubas atsisveikino su legionieriumi Deividu Dragūnu, kuris rungtyniauja Italijoje.

Žiūrint į statistinius duomenis, komandoje išsiskiria šiemet prie komandos prisijungęs S. Andraitis, kuris šiuo metu rezultatyviausias ir naudingiausias. Likę žaidėjai taip pat turi savo vietą komandos žaidime, sugeba „iššauti“ bei nustebinti varžovus.

Komandinis žaidimas – „Fortūnos-Agavos“ stiprybė. Ekipa yra viena geriausiai puolančių RKL B diviziono komandų (3 vieta), bei patenka į geriausiųjų penketuką pagal atkovotus kamuolius (5), rezultatyvius perdavimus (4), dvitaškių (4) ir tritaškių taiklumą (4).

„Fortūnos-Agavos“ ir Šilalės „Lūšis“ komandų akistata vyks šiandien laisvalaikio centre „Fortūna“ (Liepų takas 1 A). Varžybų pradžia 19 val.

Varžybas tiesiogiai internetu transliuos Tauragės kabelinė televizija. 

Daugiau straipsnių