Sportas

Bėgikų oro sąlygos neišgąsdino (nuotraukos)
  • Įkelta: 2017-11-12

Ernestos Ralytės nuotrauka

12 kartą vykstančio, Lietuvos Karių dienai paminėti skirto, bėgimo dalyvių blogos oro sąlygos neišgąsdino. Jie savo jėgas išbandė trasose Taurų nuotykių parko teritorijoje ir už jo ribų.

Į bėgimą susirinko kariai savanoriai, mėgėjai ir profesionalūs sportininkai. Tarp dalyvių galima sutikti Šilalės rajono merą Joną Gudauską bei Tauragės – Sigitą Mičiulį, pasipuošusį šaulio uniforma. Į Tauragė atvyko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Jonavos, Mažeikių ir aplinkinių rajono bėgimo klubų atstovai. Kaip ir buvo planuota, Taurų nuotykių parke pasirodė 500 karių savanorių.

Ernestos Ralytės nuotrauka

Šiemet Tauragės bėgimas buvo mokamas. Už startinio mokesčio sumą, renginio organizatoriai sumontavo profesionalią varžybų įrangą, skaičiuojančią tikslius varžybų duomenis.

Nepaisant nepalankių oro sąlygų bėgimas, kaip ir buvo planuotas, prasidėjo 11 val. Renginys pradėtas atidarymo švente, kurios metu Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas pasveikino susirinkusius dalyvius ir žiūrovus bei paprašė visų tylos minute pagerbti žuvusius karius.

Bėgime dalyvavę galėjo pasirinkti vieną iš 4 distancijų. Pirmieji pradėjo mažiausieji kartu su tėveliais. Jie varžėsi 600 metrų atkarpoje aplink Taurų pilį. Po jų dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas 1,8 km trasoje. Nesudėtingą distanciją įveikė apie 60 dalyvių.

Ernestos Ralytės nuotrauka

Ištvermingiausieji bėgikai įveikė 6 ir 12 km nuotolius. Greičiausiai trasą įveikė Šiaulių atstovas Ričardas Kanišauskas, 12 km nubėgęs per 45 min. 52 sek. Trejomis minutėmis vėliau finišavo Tauragės klubo atstovas Andrius Jonelis.

Ernestos Ralytės nuotrauka

Pasiekusių finišą dalyvių laukė specialiai šiam bėgimui sukurti medaliai, o pirmąsias vietas užėmę bėgikai buvo apdovanoti prizais. Susirinkę bėgimo šventės žiūrovai ir dalyviai buvo vaišinami gardžia kareiviška koše bei karšta arbata.

Plačiau apie galutinius varžybų rezultatus skaitykite naujausiame „Tauragės žinių“ laikraštyje.

Daugiau straipsnių