Sportas

Futbolo pirmenybių nugalėtoja – „Liberty beach“ komanda
  • Įkelta: 2017-09-08
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.

Paskutiniame ture vyko lemiamos kovos, po kurių paaiškėjo, kas iškovojo trečiąją vietą. Bronzos medalius šiemet iškovojo „Norlin“, komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas Domantas Ignotas. Ši ekipa už nugaros paliko „Suktuko“ futbolininkus.

Antroji vieta atiteko ekipai pavadinimu „Komanda“, kurios gretose labiausiai išsiskyrė Mantas Dičmonas.

Pirmenybių nugalėtoja šiemet tapo „Liberty beach“ komanda. Šios komandos žaidėjams paskutinio turo varžybos nieko nelėmė. Čempionų vardus jie užsitikrino jau po devintojo turo varžybų. Geriausiu šios komandos žaidėju buvo pripažintas Robertas Liorančas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Hummel“ įsteigtais piniginiais čekiais. Specialūs apdovanojimai buvo įteikti ir geriausiems turnyro žaidėjams.

Absoliučiai geriausio turnyro žaidėjo prizas buvo įteiktas Lukui Martišauskui („Liberty beach“). Pirmenybių vartininko statulėlė atiteko Henrikui Morkūnui („Liberty beach“). 21 įvartį pelnęs „Suktuko“ komandos žaidėjas Arnas Metrikis tapo rezultatyviausiu.  

Autoriaus nuotraukos

Daugiau straipsnių