Sportas

Startuoja gatvės krepšinio lyga
  • Įkelta: 2016-06-01
Tomo Marcinkevičiaus nuotrauka

Šią vasarą Tauragės vasaros krepšinio lygos 3x3 mėgėjai vėl rungsis dėl „Fortūnos“ įsteigtos taurės. Antrus metus rengiamose pirmenybėse kovos net 18 komandų. 

Šią savaitę komandų vadovai susirinko į pasitarimą. Šiemet turnyre dalyvaus trimis komandomis daugiau, nei praėjusiais metais. Vieno iš turnyro organizatorių, Tado Rapolavičiaus teigimu, 3x3 vasaros krepšinio lyga šiemet taps dar mobilesnė. Ekipos kartą per savaitę žais Žalgirių gimnazijos stadione. Taip pat vyks mūšiai ir kitose Tauragės miesto aikštėse. Lyjant lietui komandos rungtyniaus „Fortūnos“ sporto salėje. 

Iš 18 užsiregistravusių komandų, daugelis dalyvavo ir praėjusios vasaros varžybose. Paraiškas pateikė šios ekipos: „Lumpėnai“, „Skaudvilė“, „Fortūna SKL“, „Tauraplastas“, „Senvagė“, „Fortūna“, „Steputis ir Ko“, „Dubleriai“, „Dauglaukis“, „Sakalinė“, „SM – 98“, „A.D.“, „Dromas“, „Lietuviai“, „SM 2000“, „SM 2001“, „A.D. 2“, „Kolegos“.

Komandos rungtyniaus pagal Sekmadienio krepšinio lygos sistemą. Iš pradžių ekipos susitiks pogrupiuose, vėliau kovos dėl Mažosios ir Didžiosios taurės. 
Praėjusiais metais Vasaros krepšinio lygos nugalėtojais pripažinti buvo „Steputis ir Ko“ krepšininkai. Antrąją vietą iškovojo „Bremenos“ komanda.

 

Daugiau straipsnių