Sportas

Į Rusiją išvyksta Tauragės bekelės varžybų komanda
  • Įkelta: 2016-05-27
Tauragės kabelinės televizijos nuotrauka

Ketvirtadienį į didžiausias pasaulyje bekelės varžybas „Ladoga Trophy 2016“ išlydėta Tauragės miesto delegacija, kurią šiais metais sudaro 15 žmonių būrys. Tauragiškiai varžysis daugiau nei savaitę trunkančiose varžybose prie didžiausio Europoje – Ladoga (Rusija) ežero. 

Kaip Tauragės kabelinei televizijai teigė tauragiškiams gerai pažįstamas visureigių klubo 4x4 prezidentas, bekelės sporto entuziastas, Antanas Venckus, vien išgirdus žodį Ladoga, kiekvienam ten buvusiam sportininkus per kūną perbėga šiurpuliukai. Tai beveik 2 savaites trunkantis maratonas, kurį galima palyginti su Dakaru, tik Ladoga – pravažumo varžybos. Pasak Antano Venckaus, pasiruošimas tokiam iššūkiui užtrunka apie metus, čia svarbu viskas – ir psichologinis nusiteikimas, ir technikos parengimas. Pagrindiniu savo pranašumu A. Venckus įvardino komandą, kuri tokiose varžybose privalo veikti kaip vienas kumštis.

Tauragiškių visureigių klubą 4x4 Ladogoje atstovausiantis A. Venckus varžysis galingiausiųjų transporto priemonių PROTO klasėje. Kartu su juo važiuos šturmanas Remigijus Kupstas. „Grand tourism pro“ klasėje Tauragės klubą atstovaus Mindaugas Lelys, Vaidotas Mockus ir Edmundas Mockus. Šiais metais savo atstovus turėsime ir „Velo“ – dviračių klasėje, čia Ladogos iššūkį pabandys įveikti tauragiškiai Remigijus Osteika, Tomas Norkus ir Andrius Želandauskas. 

 

Daugiau straipsnių