Sportas

Badmintono turnyre pasižymėjo tauragiškiai
  • Įkelta: prieš 18 val.

Gegužės 28 dieną Tauragėje vyko vaikų nuo 7 iki 13 metų amžiaus badmintono turnyras, kurį organizavo Tauragės „Volano“ sporto klubas. Renginys buvo skirtas Olimpinei dienai ir Vaikų gynimo dienai pažymėti. Varžybose dalyvavo Tauragės, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių, Vilniaus bei Kretingos jaunieji sportininkai. 

Iš viso Tauragėje žaidė 36 berniukai ir 26 mergaitės. Jie rungtyniavo trijose amžiaus grupėse – U-9, U-11 ir U-13. Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą atstovavo net 25 badmintono trenerio Jono Šilerio auklėtiniai. 

U-9 grupėje pasižymėjo Martyno Mažvydo progimnazijos 2b klasės mokinys Mykolas Grytė. Jis finale 21:17, 21:13 nugalėjo vilnietį T. Puišį ir iškovojo taurę. Dėl trečiosios vietos 35 minutes kovėsi M. Mažvydo ir ,,Šaltinio“ progimnazijų moksleiviai trečiokas Vilius Zaicas ir antrokas Armandas Lukošaitis. Trijų setų atkaklią kovą laimėjo pastarasis sportininkas.

Mergaičių varžybose žaidusi ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos pirmokė Amanda Vaišvilaitė užėmė trečiąją vietą.

U-11 grupės berniukų finale susitiko ,,Šaltinio“ progimnazijos moksleiviai trečiokas Matas Drukteinis ir ketvirtokas Mantas Jokubaitis. Rezultatu 21:15, 21:10 nugalėjo ir taurę laimėjo M. Jokubaitis.

Tarp mergaičių stipriausia buvo ir taurę laimėjo ,,Šaltinio“ progimnazijos ketvirtokė Vakarė Trakšelytė. Trečiąją vietą užėmė tos pačios mokyklos trečiokė Ula Kasparavičė. Šios merginos laimėjo dvejetų varžybas. O berniukų dvejetų visuose susitikimuose stipriausi buvo M. Jokubaitis ir M. Drukteinis.

U-13 badmintonininkų grupės finale susitiko ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokas M. Liorančas ir kretingiškis S. Skurdauskas. Tauragiškis pirmąjį setą laimėjo 21:16, antrajame pirmavo 16:13, deja, patyrė kojos traumą ir negalėjo tęsti žaidimo, tad nugalėtoju buvo pripažintas varžovas.

Prieš tai vykusiose dvejetų varžybose tarp aštuonių porų M. Liorančas ir Martyno Mažvydo progimnazijos penktokas D. Genys laimėjo pirmąją vietą.

Nusprendusi žaisti vyresniųjų grupėje ,,Šaltinio“ progimnazijos trečios klasės mokinė dešimtmetė Viltė Paulauskaitė pademonstravo puikų žaidimą ir nesunkiai pateko į finalą. Jame 23:21, 21:15 nugalėjo trejais metais vyresnę raseiniškę G. Šukutytę. Šios merginos poroje kovojo dvejetų varžybose ir užėmė pirmąją vietą.

Mišrių dvejetų varžybose visas prizines vietas laimėjo tauragiškiai. Pirmąją užėmė M. Liorančas ir V. Paulauskaitė, antrąją D. Genys ir ,,Šaltinio“ progimnazijos penktokė Gabija Jurkevičiūtė, trečiąją – ,,Šaltinio“ progimnazijos šeštokas Deinoras Gudavičius ir Vakarė Trakšelytė. 

 

Daugiau straipsnių