Sportas

Tauragiškės – tarptautinio turnyro nugalėtojos
  • Įkelta: 2016-04-01
Tauragės bokso klubo atstovai: I. Lešinskytė, G. Vaištaras ir R. Altaravičiutė. Sporto klubo „SC KOVA“ nuotrauka

Dvikovinių sporto šakų klubo „SC KOVA“ atstovės Iveta Lešinskytė ir Rugilė Altaravičiūtė, atstovaudamos Lietuvos nacionalinei merginų ir moterų bokso rinktinei, dalyvavo Lenkijoje vykusioje tarptautinėje bokso stovykloje ir tarptautiniame bokso turnyre „Zlota Korona“ Valco mieste. Tauragiškės tapo šio turnyro nugalėtojomis. 

Kartu su Lietuvos rinktine, kaip nacionalinės rinktinės antrasis treneris, į Lenkiją vyko treneris iš Tauragės Giedrius Vaištaras. Lietuvos nacionalinė merginų ir moterų bokso rinktinė jau ruošiasi Pasaulio ir Europos čempionatams, kurie vyks šiais metais.

Bokso stovykla vyko Lenkijoje, Šcecino mieste. Lenkijos boksininkės yra nuolatinės Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojos. Stovyklos metu merginos pasisėmė neįkainojamos patirties iš labiau patyrusių kaimyninės šalies boksininkių, tarp kurių buvo ne viena pasaulio ar Europos čempionatų medalininkė. Stovyklos pabaigoje merginos dalyvavo ir tarptautiniame turnyre „Zlota Korona“, Valco mieste. 

Jaunių amžiaus grupėje dalyvavusi tauragiškė Rugilė Altaravičiutė (svorio kategorija iki 54 kg) finalinėje dvikovoje jau pirmame raunde pasiuntė savo priešininkę, Lenkijos jaunių čempionę Viktoriją Javorską į techninį nokautą. R. Altaravičiutė tapo šio turnyro nugalėtoja, taip pat buvo pripažinta techniškiausia turnyro boksininke bei gavo specialų prizą – geriausios boksininkės taurę.

Iveta Lešinskytė, kuri boksavosi moterų amžiaus grupėje, sunkaus svorio kategorijoje (iki 81 kg), turnyro finale susitiko su 2015 metų pasaulio merginų jaunimo sunkaus svorio bronzos medalininke Patricia Kivak. Visos kovos metu boksininkė iš Tauragės labai puikiai gynėsi, kontratakavo ir patyrusiai priešininkei diktavo savo sąlygas. Kovai pasibaigus, teisėjai vienbalsiai pergalę ir šio turnyro nugalėtojos titulą skyrė Ivetai Lešinskytei.

 

Daugiau straipsnių