Sportas

„Tauragė Open 2016“ varžėsi mėgėjai
  • Įkelta: 2016-03-31
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka

Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse vyko badmintono turnyras „Tauragė Open 2016“. Varžybose du apdovanojimus iškovojo tauragiškė Vida Šetkuvienė.

Turnyre dalyvavo beveik 60 badmintonininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Šakių, Šiaulių ir Birštono. Dalyviai varžėsi skirtingo pajėgumo – B ir C – grupėse.

Nors aukštesnio meistriškumo grupėje tauragiškiai pačių aukščiausių vietų neiškovojo, C grupės badmintono mėgėjai pelnė ne vieną gražią pergalę.

Moterų vienetų varžybose pirmąją vietą laimėjo tris pergales surinkusi tauragiškė Vida Šetkuvienė. Tauragiškė finale įveikė klaipėdietę Ramunę Triušytę. Trečiąją vietą turnyre užėmė tauragiškė Justė Zaleckytė, ketvirta liko Tauragės badmintono klubo atstovė Sigita Flaksienė.

Mišrių dvejetų varžybose tauragiškių tandemas V. Šetkuvienė ir Mindaugas Loveikis žaidė grupės finalinėse varžybose. Tauragiškiai nusileido Šakių sporto klubo atstovams rezultatu 21:13, 21:11 ir tenkinosi antrąja vieta. Mišrių dvejetų varžybose ketvirta liko tauragiškių Evaldo Žibaičio ir Justės Zaleckytės pora.

C grupės vyrų vieneto varžybose dalyvavo 7 Tauragės badmintono klubo „Volanas“ atstovai. 16 dalyvių rikiuotėje ketvirtąją vietą užėmė Tomas Raulinavičius, penktąją – Dovas Genys, šeštąją – Gytis Ramanauskas.

Vyrų dvejeto varžybose Tauragės badmintonininkai G. Ramanauskas ir M. Loveikis užėmė antrąją vietą. Finale, po atkaklios kovos,  rezultatu 21:17, 21:18 jie nusileido Birštono sportininkams.

Badmintono turnyrą „Tauragė Open 2016“ organizavo Tauragės klubo „Volanas“ atstovas Renaldas Šileris. Turnyrą parėmė AB „Vilkyškių pieninė“. Varžybas tiesiogiai transliavo Tauragės kabelinė televizija.