Sportas

„Tauras“ Marijampolėje nugalėjo „Daugavą“
  • Įkelta: 2011-02-11
Tauragėje bandantis įsitvirtinti E. Marozas pelnė pergalingą įvartį

Besiruošdama naujam Lietuvos futbolo federacijos A lygos sezonui „Tauro“ komanda sužaidė dar dvejas draugiškas rungtynes. Rungtyniauta su Latvijos aukščiausiojo diviziono komandomis.

Šeštadienį Tauragės futbolo komanda viešėjo Rygoje, kur olimpiniame manieže susitiko su vietos „Olimps ASK“. Draugiškose rungtynėse išbandyti keli „Tauro“ peržiūroje dalyvaujantys sportininkai. Nors didžiąją rungtynių dalį vyko lygi kova, visgi pergalę rezultatu 5:1 iškovojo vietos futbolininkai. Net keturis įvarčius, pasinaudoję „Tauro“ komandos žaidėjų nuovargiu, latviai pelnė iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 20 minučių. „Tauro“ komandai įvartį pirmajame kėlinyje pelnė O. Buitkus.

Kad ir kaip bebūtų skaudu dėl triuškinančio rezultato, visgi komandos tikslai šiuo metu kitokie – komanda dar tik komplektuojama, bandomi nauji žaidėjai, po žiemos pratinamasi prie didelės aikštės.

Trečiadienį „Tauro“ varžovė Marijampolės futbolo manieže buvo kita Latvijos komanda – FC „Daugava“. Šį kartą mūsiškiams sekėsi geriau, iškovota pergalė minimalia persvara 1:0. „Taurui“ įvartį pirmajame kėlinyje pelnė peržiūroje dalyvaujantis puolėjas E. Marozas.

Komandos kapitonas Nerijus Mačiulis ir Lukas Martišauskis šiose rungtynėse nedalyvavo, nes buvo pakviesti į Lietuvos rinktinių peržiūrą.

Kitas draugiškas rungtynes „Tauras“ planuoja žaisti jau rytoj Marijampolėje su Lenkijos „Wigry Suwałki“ ekipa.