Sportas

„Tauras“ pradeda rikiuoti gretas naujam sezonui
  • Įkelta: 2011-01-14
Naująjį sezoną „Taurui“ atstovaus komandos naujokas Vygantas Zubavičius. Asmeninio archyvo nuotrauka

Savaitės pradžioje miesto reprezentacinė vyrų futbolo komanda „Tauras“ pradėjo pasirengimą 2011 m. futbolo sezonui. Komanda rikiuoja gretas artėjančiam LFF A lygos čempionatui, o treniruotes pradeda sporto salėse.

Komandos atstovės Lauros Zaleckienės teigimu, kol kas komanda komplektuojama, laukiama atvažiuojantnaujokų, todėl apie konkrečius tikslus ateinančiais metais kalbėti dar ankstoka. Pasak L. Zaleckienės, „Tauras“ pratęsė kontraktą su sauguOrestu Buitkumi, pasirašytos sutartys su dviem naujokais – Vygantu Zubavičiumi ir Mantu Gintalu.

O. Buitkus prie „Tauro“ prisijungė praėjusio sezono viduryje ir komandai pelnė keturis įvarčius. Per savo karjerą O. Buitkus atstovavo Klaipėdos „Sirijui“, FBK „Kaunas“, Kaliningrado „Baltikai“ (Rusija), Rygos „Skonto“ (Latvija), Kazanės „Rubin“ (Rusija), Gargždų „Bangai“ir AC „Associazione Calcio Isola Liri“ (Italija) ekipoms, netrumpai žaidė už Lietuvos rinktinę.

Klaipėdietis 26-erių V. Zubavičius ankstesnįjį sezoną žaidė Estijos JK „Sillamäe Kalev“. Saugo pozicijoje rungtyniaujantis V. Zubavičius per savo karjerą yra vilkėjęsFK „Šilutė“,FBK „Kaunas“ irBaltarusijosMTZ „Ripo“ komandų marškinėlius.

Prie „Tauro“ prisijungęs 22-ejų futbolininkas iš Kauno M. Gintalas atstovaus komandai kaip žaidėjas ir pakeis išvykusį vaikų trenerį M. Daunoravičių, dirbs su mažaisiais „Tauriukais“, treniruos „Tauro“ vartininkus. M. Gintalas ankstesnįjį sezoną atstovavo Kauno „Atleto“ futbolo komandai žaisdamas vartininko pozicijoje, taip pat jis turi UEFA B kategorijos trenerio licenciją. Šiemet jis baigs Lietuvos kūno kultūros akademiją.

Įdomu, koks bus tauragiškių žaidėjų indėlis į artėjantį sezoną. Komandos atstovė teigia, kad viskas priklausys nuo suformuoto biudžeto, komandai iškeltų tikslų.

– Žinoma, norėtųsi, kad „Taure“ žaistų daugiau tauragiškių futbolininkų. Tačiau kiek jų žais, sunku pasakyti. Džiugu paminėti, kad praėjusį sezoną sėkmingai komandai atstovavę tauragiškiai Mantas Lėkis ir Lukas Bielskis šiuo metu išvykę į Minsko „Dinamo“ ekipos peržiūrą. Tai jau antroji abiejų futbolininkų kelionė į Baltarusijos komandą. Tikėkimės, kadjiems pasiseks gerai pasirodyti ir jie pasiliks užsienio klube. Nepavykus žaidėjams įsitvirtinti „Dinamo“ klube, neatmetame galimybės, kad kviesimės abu žaidėjus atstovauti savo miesto komandai ir artėjantį sezoną, – sakė klubo atstovė L. Zaleckienė.

Rytoj, sausio 15 d., 14 val., Marijampolės dirbtinės dangos futbolo manieže „Tauras“ žais draugiškas rungtynes su „Mažeikiais“.

Daugiau straipsnių