Sportas

Kalėdiniame turnyre stipriausi – „Lietuviai“
  • Įkelta: 2011-01-03
Turnyro nugalėtojai „Lietuviai“. Tado Dargio nuotrauka

Keturios Tauragės krepšinio lygos (TKL) komandos tradiciškai varžėsi šventiniame turnyre „Fortūnos“ taurei laimėti.

Po pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad finale susitiks „Lietuviai“ ir iš esamų bei buvusių TKL valdybos narių sudaryta komanda. Bet prieš tai kovoje dėl trečiosios vietos susirungė „Fortūnos“ ir jungtinė „Trelleborg/Lomiai“ komandos. Antrajame kėlinyje sėkmingiau žaidę „Fortūnos“ krepšininkai susikrovė solidžią persvarą. Nors priešininkai buvo priartėję, tačiau persvarą pavyko išsaugoti ir pergalę šventė šeimininkų komanda. Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju pripažintas „Fortūnos“ narys Mindaugas Šikšnius.

Iškart po šių rungtynių dėl turnyro nugalėtojų taurės į kovą stojo „Lietuvių“ ekipa ir TKL vadovų rinktinė. Nors pastarajai pirmąjį kėlinį pavyko laimėti, tačiau vėliau daugiau žaidėjų turėjusi „Lietuvių“ komanda persvėrė rezultatą ir laimėjo finalines varžybas. Naudingiausias finalo žaidėjas – Antanas Musvydas („Lietuviai“).

Pertraukose tarp didžiojo ir mažojo finalų po du kiekvienos ekipos žaidėjus išbandė jėgas baudų bei tritaškių metimo konkursuose. Geriausiai sekėsi „Trelleborg“ atstovams, kurie ir laimėjo abu šiuos konkursus. Taikliausias prie baudų metimo linijos buvo Rimas Juozapaitis, per minutę pataikęs 12 metimų. Daugiausiai tritaškių per minutę pataikė Karolis Šerpytis (7 taiklūs metimai).

Po varžybų apdovanoti konkursų nugalėtojai ir naudingiausi finalų žaidėjai. Įteiktos taurės komandoms nugalėtojoms. Pagrindiniai turnyro organizatoriai Algis Jankevičius ir Virginijus Jokūbauskas tarė padėkos žodį dalyviams ir rėmėjams bei pakvietė turnyro dalyvius į bendrą vakaronę.

Dėl I-osios vietos: TKL–„Lietuviai“ 63:86

(E. Žemgulis 41 (5 tr.), L. Janušonis 11, J. Katauskas ir T. Marcinkevičius po 4, A. Jankevičius 2)

(A. Musvydas 26,E. Paulauskas 17, N. Bielskis 12, M. Ratkevičius ir D. Ratkevičius po 10, G. Kasparavičius 9)

Dėl III-iosios vietos: „Fortūna“–„Trelleborg/Lomiai“ 75:66

(M. Šikšnius 29, K. Paulauskas 13, L. Lekutis 12, V. Skurdelis 11, N. Gudelis 4)

(R. Gajauskas 19, K. Šerpytis ir A. Vencelis po 15, F. Eičas 14, R. Juozapaitis 12, R. Pumputis 6)

Daugiau straipsnių