Sportas

„Vitlaima“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės
  • Įkelta: 2010-12-17

Tauragės krepšininkai Regioninės krepšinio lygos čempionate šluoja visus varžovus nuo kelio. Po prasto starto komanda įsižaidė ir iškovojusi jau šešias pergales iš eilės pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą Suvalkijos regione.

Penktadienio rungtynėse „Vitlaima“ namie nepasigailėjo Marijampolės „Kadis“ krepšininkų. Tauragiškiai jau nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas svečiams ir nugalėjo juos rezultatu 105:64.

Šeštadienį „Vitlaima“ svečiavosi Marijampolėje, kur po atkaklios kovos 87:72 įveikė lygos lyderius –„Mantingos-Juodelių“ krepšininkus. Iki šiol marijampoliečiai nebuvo pralaimėję nė karto. Tauragiškius į pergalę vėl vedė Paulius Počiuipa ir Edvardas Žemgulis, pelnę atitinkamai 23 ir 22 taškus. Neblogai komandai talkino naujokas T. Čerkunovas, pelnęs 14 taškų.

Šiandien 19 val. „Bastilijos“ sporto komplekso salėje „Vitlaima“ susirungs su Jonavos „SK Triobet-2“ krepšininkais, rytoj taip pat Tauragėje priims Birštono „JAZZ-Diremtą“. Šeštadienį varžybų pradžia – 14 val.

Džiugu paminėti, kad „Vitlaimos“ puolėjas P. Počiuipa ir toliau lygoje lyderiauja pagal pelnytus taškus (vidutiniškai pelno po 22,8 taško) ir užima 4-ąją vietą pagal atkovotus kamuolius (vid. 10,5).

Daugiau straipsnių