Sportas

Stalo tenisininkai rungtyniavo Jonavoje ir Telšiuose
  • Įkelta: 2010-12-03
Viena perspektyviausių Tauragės stalo tenisininkių – I. Augaitytė. Asmeninio archyvo nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Tauragės sportininkai dalyvavo Lietuvos stalo teniso asociacijos komandinio čempionato antrojo turo varžybose.

Antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje rungtyniaujančios Tauragės „Simeks“ merginos – J. Kuzmienė, I. Augaitytė ir A. Venckaitytė turo varžybas žaidė Jonavoje. Pirmajame susitikime prieš Alytaus sporto centro komandą merginas kaustė startinis jaudulys, galbūt todėl pralaimėta rezultatu 2:4.

Antrajame susitikime „Simeks“ raketes surėmė su Lazdijų komanda. Kova vyko taškas į tašką, tačiau rungtynių pabaigoje pranašesnės buvo Lazdijų merginos.

Vis dėlto vieną susitikimą tauragiškėms pavyko laimėti. Paskutinėje kovoje Tauragės merginų laukė Alytaus antroji komanda. Tauragiškės užtikrintai pradėjo varžybas ir pirmavo net 3:0. Alytiškėms pavyko rezultatą sušvelninti iki 3:2, bet Tauragės komandos kapitonė J. Kuzmienėlaimėjo lemiamą tašką ir komanda šventė pirmąją pergalę 4:2.

Po dviejų turų „Simeks“ įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje ir nepraranda galimybės patekti į finalinį ketvertą.

Tą pačią dieną, tik kitoje Lietuvos pusėje vyko vyrų4-osios lygos komandinio čempionato antrojo turo rungtynės. Žemaitijos sostinėje Telšiuose vykusiame ture dalyvavo dvi tauragiškių vyrų komandos – „Tauragė“ ir „Fortūna“.

Tauragiškiams šiame ture teko žaisti su stipriais varžovais iš Telšių ir Mažeikių. „Fortūna“ pralaimėjo visus tris susitikimus ir lieka lygoje neiškovojusi taškų.

Kiek sėkmingiau Telšiuose sekėsi pagrindinei miesto „Tauragės“ komandai. Ji pirmoje kovoje 3:4 nusileido lyderiams – Telšių „Antpong“ komandai, bet vėliau vienodais rezultatais 4:2 buvo nugalėtos Telšių SCR ir Mažeikių „Ventos“ komandos.

Vyrų ir moterų komandiniuose stalo teniso čempionatuose liko žaisti dar po du turus.

Daugiau straipsnių