Sportas

Kalėdinis „Ping Pongas“
  • Įkelta: 2010-12-23
Vyrų grupės nugalėtojai. Asmeninio archyvo nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Į tradicinį kalėdinį stalo teniso turnyrąsusirinko gausus būrys sportininkų iš Tauragės, Jurbarko ir Pagėgių. Turnyre dalyvavo apie 40 dalyvių, iš jų – 8 merginos.

Merginos žaidė vieno rato sistema. Sportininkės turėjo progą suremti raketes su kiekviena varžove, kad išsiaiškintų prizininkes. Visas priešininkes nugalėjusi rajono čempione tapo „Aušros“ pagrindinės mokyklos moksleivė A. Venckaitytė. Tik kartą pralaimėjusi antrąja vieta tenkinosi Tauragės profesinio rengimo centro moksleivėI. Augaitytė. Abi prizininkės – „Simeks“ komandos narės, žaidžiančios Lietuvos II-ojoje moterų lygoje. Trečiąją vietą iškovojo I. Knatauskaitė iš „Versmės“ gimnazijos.

Vyrų varžybose buvo žaidžiama keturiuose pogrupiuose. Keturi stipriausi pogrupio tenisininkai pateko į tolimesnį etapą, kur toliau vieno minuso sistema buvo išaiškinti stipriausi rajono žaidėjai. Į finalą nesuklupę nė karto nužingsniavo ilgametis Tauragės rajono turnyrų prizininkas J. Kynas ir K. Maščinskas. Finalinę kovą užtikrintai pradėjo J. Kynas. Žaidžiant iki trijų pergalingų setų jis pirmavo 2:0, tačiau vėliau praradęs iniciatyvą pralaimėjo rezultatu 3:2. K. Maščinskas tapo nugalėtoju. Trečiąją vietą iškovojo svečias iš Jurbarko A. Smuilys.

Varžybų organizatoriai ir dalyviai dėkoja Tauragės sporto centrui už įsteigtus prizus ir turnyro vyriausiesiems teisėjams Z. Žiūraičiui bei V. Urmanavičiui.

Daugiau straipsnių