Sportas

Povilas Bartušis – jaunių čempionas
  • Įkelta: 2010-04-12
Badmintono treneris Jonas Šileris su grupe savo auklėtinių. Iš kairės – varžybų prizininkas Lukas Rimkus ir šalies jaunių čempionai Amanda Meirytė ir Povilas Bartušis

info@taurageszinios.lt

Savaitgalį Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse vyko Lietuvos jaunių U-17 asmeninis čempionatas. Dalyvavo 62 stipriausi šalies jaunieji badmintonininkai. Tauragei atstovavo 13 Sporto mokyklos Badmintono skyriaus auklėtinių, kuriuos treniruoja Jonas Šileris.

Vaikinų varžybose rungtyniavo 27 badmintonininkai. Puikiai žaidė tauragiškis, „Versmės“ gimnazijos moksleivis Povilas Bartušis. Jis finale susitiko su vilniečiu A. Plavinu. 42 minutes trukusią dvikovą Povilas laimėjo 2:1 (21:14, 21:23, 21:9).

Dėl šalies čempionės vardo kovojo 35 merginos. Finalą pasiekė Tauragės Žalgirių gimnazijos gimnazistė Amanda Meirytė ir klaipėdietė I. Linkutė. Lemiamą dvikovą 2:0 laimėjo uostamiesčio atstovė.

Vaikinų dvejetų (12 porų) čempionais tapo vilniečiai. Vienetų čempionas P. Bartušis ir Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos mokinys Lukas Rimkus užėmė antrąją vietą.

Merginų dvejetų (17 porų) visus susitikimus laimėjo ir čempionėmis tapo klaipėdiečių pora. Varžybų vienetų vicečempionė A. Meirytė ir Tauragės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos mokinė Gabrielė Janušonytė užėmė ketvirtąją vietą, penktoje vietoje liko Martyno Mažvydo ir „Šaltinio“ pagrindinių mokyklų mokinės Goda Krivonosovaitė ir Dominyka Dragūnaitė.

Dėl mišrių dvejetų čempionų vardo kovojo 26 poros. Stipriausi buvo tauragiškiai P. Bartušis ir A. Meirytė. Kitos tauragiškių poros, nors jas sudarė dar tik 13–15 metų badmintonininkai, irgi kovojo gerai. L. Rimkus ir G. Janušonytė užėmė ketvirtąją, R. Šileris ir D. Dragūnaitė – penktąją, L. Sparnauskis ir G. Krivonosovaitė – šeštąją vietas.

Varžybų nugalėtojai apdovanoti Lietuvos badmintono federacijos (LBF) taurėmis, prizininkai – medaliais ir diplomais. Varžybų dalyvius sveikino ir apdovanojimus įteikė LBF prezidentas Vilmantas Liorančas.

Daugiau straipsnių