Savivalda

Mero padėjėja V. Čėsnaitė pradėjo darbą
  • Įkelta: 2016-05-25
Daivos Žebelienės nuotrauka

Trečiadienį savivaldybėje dirbti pradėjo nauja mero komandos darbuotoja Vytautė Čėsnaitė. Mergina bus atsakinga už darbą su žiniasklaida ir viešaisiais ryšiais.

Iš pareigų pasitraukus mero patarėjui Kęstučiui Gabšiui meras Sigitas Mičiulis įvardijo naują savo komandos narę. Ja tapo tauragiškė, iki tol Vilniuje gyvenusi 23 metų V. Čėsnaitė. 

Mero padėjėjos pareigas pradėjusi eiti V. Čėsnaitė mokėsi Tauragės „Versmės“ gimnazijoje. Baigė studijas Vilniaus dizaino kolegijoje, yra ragavusi žurnalisto duonos „Tauragės žinių“ redakcijoje, pastaruoju metu dirbo marketingo ir viešųjų ryšių specialiste. 

Paklausta, ar yra susipažinusi su politine Tauragės situacija, ir ar yra pasirengusi šiam darbui, mergina nedvejojo. 

– Darbas su politikais man suprantamas, dar mokyklos laikais itin domėjausi politika, buvau viena iš organizacijos  „Tauragės liberalus jaunimas“ įkūrėjų. Noras sužinoti kuo daugiau apie politiką mane nuvedė net iki Seimo. Buvau vienintelė moksleivė, atlikusi praktiką Lietuvos Respublikos Seime. Mano bakalaurinis darbas taipogi buvo susijęs su politika. Sukūriau tobulą fikcinį politinį personažą, kuris atspindėjo politinės komunikacijos padėtį Lietuvoje. Projektas ne tik padėjo man baigti mokslus aukščiausiais balais, bet ir buvo sėkmingai pastebėtas valstybinės žiniasklaidos lygmenyje, – teigė V. Čėsnaitė. 

Gyvendama Vilniuje V. Čėsnaitė dirbo keletoje įmonių, kaip marketingo ir viešųjų ryšių specialistė. Savanoriškai organizavo socialinius projektus skaidrumo tematika.

– Grįžau į Tauragę, nes matau, jog čia tikrai galima nuveikti dar labai daug nuostabių dalykų miestui. Viena iš mano prioritetinių idėjų yra sukurti miestui įvaizdį ir identitetą, – „Tauragės žinioms“ teigė V. Čėsnaitė.

 

Daugiau straipsnių