Savivalda

Valdžios atstovams išsakė savo problemas
  • Įkelta: 2016-04-29

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis susitiko su Žygaičių ir Sartininkų gyventojais, kuriems pristatė savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2015 m. veiklos ataskaitas. 

Ataskaitų pristatyme taip pat dalyvavo savivaldybės tarybos nariai: Rita Grigalienė (Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto narė), Darius Stankus (Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto pirmininkas), Pranas Petrošius (Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto narys).

Susitikimuose, kuriuose dalyvavo Žygaičių seniūnas, penkių seniūnijos bendruomenių pirmininkai, nariai, seniūnaičiai, kultūros, švietimo įstaigų vadovai, darbuotojai ir gyventojai pristatyti 2015 metais Savivaldybės įgyvendinti projektai, atlikti darbai, pasiekti rezultatai, kalbėta apie numatomus įgyvendinti projektus, diskutuota seniūnijai aktualiais klausimais, atsakyta į gyventojams rūpimus klausimus.

Tauragės rajono savivaldybės nuotraukos 

Su Žygaičių miestelio bendruomene buvo kalbama apie emigraciją, palietusią ir žygaitiškius, investicijų galimybes ne tik Tauragės mieste, bet ir seniūnijose. Žygaičių gyventojai domėjosi, kada gyvenvietėje bus įrengti vandentiekio tinklai, kartu su savivaldybės vadovais ir tarybos nariais diskutavo, ką būtų galima įkurti panaikinto bendruomenės centro patalpose, istoriniame pastate, esančiame šalia Žygaičių gimnazijos, svarstė galimybę įrengti prekyvietę prekiauti žemės ūkio produktais, automobilių stovėjimo aikštelę.Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad Žygaičiuose yra daug aktyvių, iniciatyvių žmonių, kurie, susivieniję sėkmingai galėtų spręsti kylančias problemas, teikti savo siūlymus, idėjas dėl bendruomenės gyvenimo kokybės gerinimo. 

Sartininkų ir aplinkinių kaimų gyventojai domėjosi kelio atkarpų iki Sartininkų ir Vizbarų asfaltavimo, pastato, kuriame įsikūrę kultūros namai, remonto, sporto aikštyno Sartininkuose įrengimo galimybėmis.

Aktyviai diskutuota ir dėl pastato, kuriame veikė mokykla, perdavimo bendruomenei ,,Sartupietis“ bei tolesnės veiklos jame, poreikio bendruomenei turėti transporto priemonę, kuri taip pat reikalinga ir vaikų bei jaunimo pavėžėjimui į edukacinius renginius, dėl mokesčio už buitines atliekas, kelių žvyravimo, atskirų gatvių tvarkymo.

Šikšnių kaimo gyventojai prašė atsižvelgti į jų prašymą ir išasfaltuoti Šikšnių gatvę, taip pat įrengti vaikų žaidimų aikštelę, kadangi kaime gausu jaunų šeimų, kuriose auga vaikai.
Savivaldybės vadovai pagyrė Sartininkų bendruomenę, kad aktyviai dalyvauja rengiant bei įgyvendinant įvairius projektus, gyventojai žino, ko reikia bei rūpinasi, kad šiame krašte visi gyventų dar geriau ir kokybiškiau.

Meras Sigitas Mičiulis dėkojo Žygaičių ir Sartininkų žmonėms už pasitikėjimą, bendruomeniškumą, susitelkimą bendriems darbams, aktyvumą:

„Seniūnijos problemas reikia spręsti glaudžiai bendradarbiaujant seniūnijai ir bendruomenėms, seniūnaičiams, taip pat įvairioms seniūnijoje veikiančioms institucijoms.“ 

Sigitas Mičiulis taip pat pažymėjo, kad seniūnijos veikloje ne ką mažiau svarbu dalyvauti ir patiems gyventojams bei bendruomenių nariams.

 

Daugiau straipsnių