Renginiai

Tauragę drebina motociklų griausmas
  • Įkelta: 2019-06-01

Simonos Valinčiūtės nuotraukos

Šiemet ryškiu šventės „Tauro ragas 2019 “ akcentu tapo ne tik žinomi atlikėjai, bet ir riaumojančių motociklų garsas. Tauragės miesto šventės metu Lietuvos ir aplinkinių šalių baikeriai tradiciškai susirinko į vieną įdomiausių motociklininkų renginių Lietuvoje „RisingThunder custom bike show 2019“. Įspūdinga motociklų paroda ir jų griausmas užliejo ne tik Pilies aikštę, Vytauto gatvę, bet ir visą Tauragę.

Kaip „Tauragės žinioms“ papasakojo Tomas Danielius „Twins forever MC“ prezidentas, į renginį žada suvažiuoti per pusšimtį baikerių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Vokietijos, Ukrainos, Anglijos, tačiau šis renginys atviras motociklų mylėtojams, konstruktoriams, motociklų dirbtuvėms ir visiems prijaučiantiesiems. Tai vienintelis toks projektas Lietuvoje, kurį organizuoja baikerių klubas „Twins forever MC“.

Renginyje matysime daugybę įvairiausių motociklų – nuo senoviškų restauruotų iki šokiruojančių ir netipiškų ,,Custom“, kurie atskleis ir parodys baikerių išradingumą ir išskirtinumą.
Žiūrovai ir dalyviai galės mėgautis įvairiomis varžybomis, šokėjų pasirodymais, koncertu. Vyks motociklų detalių ir aksesuarų prekyba, savo gaminius ir paslaugas demonstruos motociklų dirbtuvės, tatuiruočių meistrai, vyks įspūdingos fotosesijos.

Išskirtinius motociklininkų pasirodymus vertins ir nugalėtojus rinks kompetentinga komisija iš Vokietijos, kurioje – AMD World atstovas Onno Wieringa . Savo simpatijas galės pareikšti ir susirinkusieji, jie išrinks publikai patraukliausią motociklą „Publikos geriausias“ („Public‘s Best“).

Jau tradicija Lietuvoje ir Baltijos šalyse tapusiame „Rising Thunder Custom Bike Show“ išvysime Lietuvos ir užsienio auksarankių meistrų sukurtų ir išpuoselėtų motociklus. Parodoje bus vertinami motociklai vienuolikoje nominacijų.Pagrindinis prizas – 2000 eurų vertės kelionės išlaidų finansavimas ir kvietimas į „AMD World Championship“ 2020 m. spalio 7–11 dienomis Vokietijoje.
13 val. prasidės šventinė programa,  kurioje matysime muzikos grupes „BluesBerries“, „Hit-Kick“.Vyks fotosesijos su merginomis, bus galima apsilankyti pas barberį, pasidaryti tatuiruotę, papramogauti indėniškuose užsiėmimuose –pašaudyti iš lanko ar arbaleto. 17 val. numatomi apdovanojimai.

18 val. baikerių kolona pajudės prie „Twins Forever MC“ klubo (Geležinio vilko g. 4, Taurai), kur bus švenčiamas „Twins forever MC“ 20 metų gimtadienis, o susirinkusiuosius linksmins grupės „Midnightspecial“ ir „Wolfsome“.

 

Daugiau straipsnių