Renginiai

Mugė Bažnyčių gatvėje: jei ne pirkti, tai bent akis paganyti
  • Įkelta: 2019-06-01

Birutės Slavinskienės nuotraukos


Po vakarykščio lietaus išaušusi pirma išties vasariška diena vilioja į gatvę didelius ir mažus. Juo labiau, kad šiandien Tauragė pražydo visomis vasaros spalvomis: visame miesto centre pilna veiksmo. Labiausiai, ko gero, vilioja Bažnyčių gatvė, kurioje įsikūrė prekybininkai iš visos Lietuvos.

Vaikštinėti skambant vaikų dainoms smagu, o ir akis yra į ką paganyti. Dailūs tautodailininkų darbai – nuo molinių puodynių, pintų krepšių iki papuošalų iš gintaro, metalo, odos ar keramikos. Moterų akis traukia ir dailūs lininiai drabužiai – suknelės, palaidinės. O jei dar nepasirūpinote dovana tėvo dienai – o ji jau ryt – mugėje tikrai ką nors tinkamo rasite: piniginę, puodelį, marškinėlius, šlepetes ar pirties kepurę, o galbūt kvepalus.

Vis dėlto daugelis piniginių plačiai atverti neskuba – vaikštinėja, dairosi, klausinėja kainų. O jos nemažos. Daugiau pirkėjų traukia pinigines prie maisto produktais prekiaujančių kioskų. Stabtelti prie jų viliote vilioja gardūs naminės duonos ar rūkytų mėsos gaminių kvapai. Yra čia ir įvairiausių pyragų, sausainių, chalvos, džiovintų vaisių, prieskonių, kavos ir kitokių skanumynų. Netikite? Užsukite – patys įsitikinsite!

Daugiau straipsnių