Renginiai

Pagramantis atšventė 25-metį
  • Įkelta: 2017-09-11

25 metų jubiliejų švenčiantis Pagramančio regioninis parkas rugsėjo 9 dieną pakvietė kraštiečius į šventę. Atidarę parodą ir surengę dviračių žygį, pagramantiškiai linksminosi iki sutemų.

Jubiliejų švenčiantis Pagramančio regioninis parkas šeštadienį kvietė į dviračių žygį „Minam aplink parką“. 15 dalyvių būrelis startavo nuo direkcijos lankytojų centro pastato. Įveikę 86 km atstumą, susipažinę su lankomiausiais parko objektais jie finišavo tik vakare, toje pačioje Ringių kaimo vietoje.

Pagramančio regioninio parko direkcijos lankytojų centre svečiams buvo pristatomos parko vertybės, buvo atidaryta paroda „Parko praeitis ir dabartis“.

Vakarop linksmybės persikėlė į Pagramančio miestelio stadioną. Čia nuo 18 valandos šurmuliavo prekybininkai, pasirodymus atliko Tauragės moksleivių kūrybos centro auklėtiniai ir Kultūros centro lengvosios muzikos orkestras. Pasak vieno iš renginio organizatorių Justo Kirstuko, renginys įsisiūbavo, kai scenoje pasirodė žinomi atlikėjai. Organizatoriai į renginį priviliojo grupę E.G.O ir Ireną Starošaitę.

Pagramančio regioninio parko 25-metį ir kraštiečių šventę vainikavo Tauragės pilotų klubo pasirodymas ir dangų raižę fejerverkai.

Daugiau straipsnių