Renginiai

Vasaros sezoną atidarys su „Radistais“
  • Įkelta: 2017-05-10
Miesto šventės metu vyksiančiame „Liberty beach“ sezono atidarymo vakarėlyje – ypatingi svečiai – visų elektroninės muzikos mylėtojų laukiami radijo chuliganai „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. „Radistų“ facebook profilio nuotrauka
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Muzikos klubo „Rūsys“ komanda tauragiškiams turi ypatingą žinią – miesto šventės metu palepins ir elektroninės muzikos gerbėjus. Ir ne bet kuo – į vasaros sezono atidarymo vakarėlį „Liberty beach“ pakviesti Lietuvos klubinės muzikos chuliganai, jaunimo pamėgti radijo laidų vedėjai ir didžėjai „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Vakarėlį po atviru dangumi birželio antrą dieną rengiantis „Rūsio“ vadovas Šarūnas Paulikas neslepia besitikintis sulaukti keleto tūkstančių klubinės muzikos fanų, ir ne tik iš Tauragės – esą tokio grandiozinio elektroninės muzikos šou Tauragėje dar nebuvo. Be to, kad tauragiškius linksmins gerai žinomi didžėjai „Driule XL“ ir „G-spot“, renginio organizatorius teigė jau sukirtęs rankomis ir su „Radistais“ Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi, kurie yra bemaž laukiamiausi svečiai visos Lietuvos jaunimo vakarėliuose. Išankstiniais bilietais į „Liberty beach“ sezono atidarymą prekiaus Tiketa.lt, taip pat muzikos klubas „Rūsys“.

– Pagaliau pavyko derybos su „Radistais“,  džiaugiamės, kad sezoną galime atidaryti su tokiu sprogimu. Tuo pačiu norime prisidėti prie Miesto šventės renginių, pritraukti į Tauragę kuo daugiau svečių iš aplinkinių miestų, – džiūgavo renginio organizatorius Šarūnas Paulikas.

Geriausiu didžėjų duetu tituluojamas tandemas „Radistai DJ‘s“ jau 9-erius metus veda populiarias radijo ir TV laidas, rengia įspūdingus festivalius, šou ir pasirodymus. 2016-aisiais metais J. Nainys ir R. Mackevičius pristatė naują projektą – vienos dienos festivalį Trakų pilyje „Radistai Castle“. Kasmet planuojamo rengti projekto startas pralenkė lūkesčius – buvo išpirkti visi bilietai. 

Šią vasarą Tauragiškių pamėgtoje Keramikos pramogų zonoje „Liberty beach“, kaip ir praėjusiais metais, veiks lauko terasa, vandenlenčių parkas, vyks klubinės muzikos vakarėliai ir koncertai po atviru dangumi. 

Daugiau straipsnių